Белоцький Тарас Миколайович народився 06 червня 1979 року в місті Рівне. У 1994 році закінчив Рівненську ЗОШ №18. У 1998 році закінчив Рівненський державний автотранспортний технікум за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Повну вищу освіту отримав у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука у 2003 році за спеціальністю «Фінанси». З серпня 2003 року працював в Головному управлінні статистики у Рівненській області на посаді головного спеціаліста-економіста відділу фінансово-економічного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності.

З березня 2015 року по квітень 2016 року проходив військову службу в Збройних Силах України по частковій мобілізації. В період з 31.07.2015 по 28.11.2015 безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Учасник бойових дій.

З 11 жовтня 2016 року проходив військову службу у Збройних Силах України за контрактом. Тарас Белоцький загинув 7 червня  під час бойових дій біля Бахмутської траси та поблизу села Жолобок.

Похоронений у м. Рівне на алеї  Героїв.

Згідно рішення Рівненської міської ради  від 18.08.2017 р. Белоцькому Тарасу Миколайовичу  присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне»

 

Публікації про Белоцького Т. М.
Він загинув за Україну: пам’яті Белоцького Т.М.

Три роки поспіль триває збройна агресія Російської Федерації в окремих районах Донбасу. І дедалі довшим стає список тих, хто мав би жити ще дуже довго, працювати, ростити дітей і радіти життю. Але ворог забрав їх від нас назавжди.
Працівники органів державної статистики глибоко сумують та висловлюють щире співчуття родині, друзям і колегам із приводу непоправної втрати – загибелі в зоні антитерористичної операції під час виконання військового обов’язку Белоцького Тараса Миколайовича, працівника Головного управління статистики в Рівненській області.
Белоцький Тарас Миколайович народився 06 червня 1979 року в місті Рівне.
У 1994 році закінчив Рівненську ЗОШ № 18. У 1998 році закінчив Рівненський державний автотранспортний технікум за спеціальністю “Технічне обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”, у 2003 році – Міжнародний університет “Рівненський економіко-гуманітарний інститут” за спеціальністю “Фінанси”.
Із серпня 2003 року працював в Головному управлінні статистики у Рівненській області на посаді головного спеціаліста-економіста відділу фінансово-економічного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності.
З березня 2015 року по квітень 2016 року проходив військову службу в Збройних Силах України по частковій мобілізації. У період із 31 липня по 28 листопада 2015 року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Учасник бойових дій.
З 11 жовтня 2016 року проходив військову службу в Збройних Силах України за контрактом.
Загинув Тарас Миколайович 7 червня 2017 року на Луганщині.
Українці ніколи не забудуть жодного зі своїх захисників, адже ми у вічному боргу перед нашими синами, які своїм життям заплатили за правду, за волю, за рідну землю.
Вічна пам’ять захисникам України!

Державна служба статистики України

Ще один український спортсмен героїчно віддав своє життя у битві заУкраїну. Щиро співчуваємо рідним та близьким майстра спорту з карате Тараса Білоцького, який загинув у зоні АТО.

Спортивна родина не забуде подвигу Тараса. Вічна пам’ять і слава Герою!

Ігор Жданов

 

 

Таке яскраве сонце над Рівним. Ми прощалися сьогодні з бійцем що загинув на сході Тарасом Белоцьким. Спи Тарас на алеї Героїв тепер твоє місце.

Слава героям!

 Olesya Miklyha

 

 

 

Список публікацій

1.На Сході загинув військовий з Рівного // Ціна свободи : сайт

2. В зоні АТО загинув рівнянин // Новини по-рівненськи

3. ічна слава герою: Загинув, виконуючи військовий обов’язок під Жолобком // ПолітІнфо

4. Майстер спорту з карате Тарас Білоцький загинув у зоні АТО // Україна молода

Белоцький Тарас Миколайович (06.06.1979 -07.06.2017)