boguslavky     Богуславський Олексій Ігорович народився 18 липня 1980 року в місті Пенза, що в Російській Федерації. У лавах Збройних сил України розпочав службу в 1997 році. У 1997 році закінчив Київський Військовий Інститут управління та зв’язку. Перебував на різних посадах.
Старший офіцер адміністративного відділу управління ОК «Захід» ЗСУ хоча й народився у Росії, але все життя провів в Україні, і вважав саме її своєю рідною землею. Захищав Батьківщину проти російських окупантів у зоні АТО більше 100 днів.
Майор тривалий час виконував бойові завдання, та, будучи на сході, раптово захворів на тяжку форму пневмонії. Тривале лікування не допомогло. 16 червня 2015 року у військовому госпіталі Львова Герой помер.
У нього залишилося двоє діток і дружина.
Поховали героя 17 червня на Алеї Героїв міського кладовища «Нове».

Згідно рішення Рівненської міської ради від 17.09.2015 № 5756 Олексію Богуславському присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне»

Публікації про Богуславського О. І.
Алея Слави росте

     У Рівному знову жалоба. Вчора на будівлях комунальних підприємств, установ та організацій міста можна було бачити державні прапори з траурними стрічками. Крім того, відповідно до розпорядження міського голови підприємствам, установам та організаціям міста було рекомендовано обмежити використання музики і проведення розважальних заходів. А все тому, що не стало ще одного військовослужбовця-земляка, учасника АТО майора Олексія Богуславського. Йому от-от би мало виповнитися тридцять п’ять. Попрощатися з майором Богуславським приїхали зі всіх частин гарнізону.
У сяючому мармуром і гранітом фойє міського будинку культури вже вкотре відправляли панахиду. Сотні людей: жінки у чорному, військові в камуфляжах прийшли попрощатися з Олексієм Богуславським, офіцером-зв’язківцем, який понад сто днів перебував у зоні АТО. Розповідають, він багато сил віддав, щоб наші вояки, які стояли на передовій, набули статусу учасників бойових дій.
– Я служив з Олексієм в одній частині, – розповідає його товариш по службі майор Віктор Шубець. – Він був військовий за покликанням, розпочав службу ліцеїстом. Закінчив службу як герой, в АТО, в оперативному командуванні «Захід». Майор тривалий час виконував бойові завдання, та, будучи на сході, раптово захворів на тяжку форму пневмонії. Тривале лікування не допомогло. У нього залишилося двоє діток і дружина. Тепер – вдова…богуславськ
Поховали Олексія Богуславського на кладовищі «Новому», на алеї Слави з усіма військовими почестями. На тому ж кладовищі лежать його батьки.
Біду не описати у словах. Триває війна, з життя йдуть кращі. Він був хорошим другом і чудовою людиною. І бойові товариші пообіцяли, що не покинуть у горі його рідних.
Поховали майора Олексія Богуславського, як і всіх рівнян, загиблих в АТО, коштом міського бюджету.
Довідково. На алеї Слави рівненського кладовища «Нове» вже вісім могил загиблих в АТО. Одного героя поховали на кладовищі в Басівкуті.

Сергій Снісаренко, газета “Сім днів”

 

 

 

 

14 жовтня 2015 року в центрі Рівндошкаого поруч зі Свято – Воскресенським собором та оберегом міста – колоною Богородиці – відкрили стелу пам’яті дев’ятнадцятьом Героям Рівного. Дошку пам`яті Героям АТО та Майдану облаштували на перехресті вулиць Соборної та 16 Липня. На дошці – світлини шістнадцятьох загиблих рівненських бійців АТО та трьох Героїв Небесної сотні

 

Список публікацій

1. Снісаренко С. Алея Слави росте / С. Снісаренко // Сім днів. – 2015. – 18 черв. – С.3.

2. День жалоби : [учасника АТО Олексія Богуславського поховали в Рівному на алеї Слави] // Вісті Рівненщини. – 2015. – 19 черв. – С. 2.

3. Рівне попрощалося із старшим офіцером ОК «Захід» [майором Олексієм Богуславським ] // Волинь. – 2015. – 19 черв. – С. 2.

4. Місто [Рівне] тепер має 16 нових Почесних громадян // Сім днів. – 2015. – 24 верес. – С. 2.

5. Сьогодні у Рівному прощаються із загиблим військовим  // ОGО.ua: Рівненський інформаційний портал

6. Без коментарів. Рівне. Прощання з майором Олексієм Богуславським  [Відео] // Теканал Ритм

7. У госпіталі помер військовий АТО з Рівного – у місті оголошено День жалоби // Ціна свободи.Рівне1

8. Лосік Д. Рівне прощається з офіцером Олексієм Богуславським //ERVEUA

9. У Рівному прощалися з майором [Відео] // Рівне вечірнє : газета

10. Рівному – День жалоби, прощатимуться із загиблим бійцем АТО // Четверта влада : інформаційно-аналітичний портал

11.  Грищук Д. Жалоба у Рівному: в Міському будинку культури прощаються з бійцем (фото) // Ча Рівне

12. Богуславський Олексій Ігорович // Книга пам`яті загиблих

13. У Рівному відкрили дошку пам’яті Героям АТО та Майдану // Четверта влада : інформаційно-аналітичний портал

Богуславський Олексій Ігорович (18.07.1980–16.06.2015)