Голубєв Сергій Володимирович (Позивний «Голуб») народився 24 січня 1979 р. в м. Рівне. На фронт пішов добровольцем улітку 2014 року. Був поранений, але після лікування повернувся на передову. Виконував обов’язки командира взводу 1-ї штурмової роти 24-го окремого штурмового батальйону “Айдар” 53-ї ОМБр. Сергій був чудовим бійцем, спокійним, врівноваженим, одним із найкращих. Він підтримував і навчав своїх побратимів, на нього завжди можна було покластися. Надійний друг, люблячий батько і чоловік.

Військовий загинув 11 березня 2017 року  під час виконання службових обов’язків на території Донецької області.

Поминальна панахида, куди тіло героя віднесли на руках через центральну вулицю обласного центру відбулась у Свято-Воскресенському соборі

Поховали захисника України на Алеї Героїв кладовища Нове.

Вдома у Сергія залишилась дружина та двійко малих дітей

Відповідно до Указу Президента, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові сержанта Голубєва Сергія Володимировича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Згідно рішення Рівненської міської ради  від 18.08.2017 р. Голубєву Сергію Володимировичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне»

 

 

 

Публікації про Голубєва С. В.

 

11.03.2017 на фронтах Національно-Визвольної Війни, під Докучаєвськом, загинув Боець “Айдару” Сергій Голубєв (Голуб).

На війні від самого початку. Як говорять про нього побратими, один з найкращих, найадекватніших – чудовий Боєць. Перед смертю встиг попередити побратимів по рації. Якби не він – хлопці так само були б вбиті, або потрапили в полон…

Вдома залишилась дружина та двоє малих дітей. Вічна Слава Воїну! Пам’ять крізь епохи!

Герой!!

Так я можу описати тебе. Одним цим словом.
Ти був одним з найкращих бійців, ти був Другом.
Завжди спокійний, врівноважений. Чуйний до жінки, люблячий батько. Охоронець для побратимів, підтримка для командира. Скільки бойових виходів ми зробили з тобою, скільки успішних ліквідацій ворогів..
Тільки на моїй пам’яті ти зробив достатньо, щоб стати Героєм України. І, як це характерно для нашої держави, не удостоївся жодної нагороди. Та ти йшов не для цього.
Справжній син України. Ти отримав поранення, але повернувся до побратимів. Ти захищав і вчив їх.
От і сьогодні ти пожертвував життям, але зміг попередити про напад ворога, і тим самим спас решту побратимів від смерті чи полону.
Я звертаюсь до Генерального Штабу, Міністерства оборони – ви роздаєте нагороди направо-наліво. Сергії її справді заслужив.
Звертаюсь до Президента – Сергій заслужив на нагороду, на звання Героя України. Готовий поручитись за це. І всі, хто знали його, скажуть те ж.
Друже, пробач, що мене не було поруч. Пробач, що не зміг виконати, що обіцяв. Пробач, що не лишився з вами. Для мене ти Герой.

Орест Каракевич
 

Список публікацій

Рівняни прощалися з героєм зі слізьми та квітами (ФОТО) //іРівне : Інформаційне Рівне

Як рівняни прощалися з героєм Сергієм Голубєвим [ВІДЕО] // Рівне1 :телеканал

Рівне прощатиметься з загиблим бійцем АТО Сергієм Голубєвим // zik

Прощання із загиблим бійцем Сергієм Голубєвим відбудеться в Рівному 14 березня, – волонтер. ФОТО // Цензор.нет

Сотні рівнян провели в останню путь сержанта Сергія Голубєва, який ціною власного життя врятував десятки побратимів //Міністерство оборони України : офіційний сайт

Голубєв Сергій Володимирович (“Голуб”) (24.01.1979 – 11.03.2017)