danilov     Данілов Едуард Веніамінович  народився 4 серпня в місті Пінск (Білорусь). 1985-1988рр. був курсантом Васильківського військового авіаційно-технічного училища.
1988-2001 – ніс службу у Дубенській військовій частині на посаді старшого авіаційного техніка, з 1996 року і до розформування військової частини був начальником технічно-експлуатаційної частини бомбардувального авіаполку бомбардувальної авіа дивізії.
З 2001-2004 служив у військовій частині м. Броди на посаді старшого авіатехніка.
Два рази брав участь  у миротворчих місіях Організації Об’єднаних  Націй:  в 2004 році –  у Сієра-Леоне, у 2005 – в Ліберії. Двічі нагороджений медалями  Організації Об’єднаних Націй «За службу миру».
Взимку 2014 року перебував у Києві на Майдані. 24 березня 2014 року Дубенсько-Радивилівським ОРВК був мобілізований до лав Збройних сил України та направлений у військову частину м. Калинів. На початку серпня для проведення антитерористичної операції  переведений до військової частини міста Чугуїв.

19 серпня помер внаслідок пневмонії.

 

 

 

Публікації про Данілова Е. В.
Серед наших земляків з’явилися перші поранені, один офіцер – помер

     Як нам у середу повідомив військовий комісар Сергій Царук , офіційно є дані про трьох поранених. Всі троє мають легкі поранення, життю  та здоровю хлопців загрози не має.
Попик Євген з села Семидуби лікується в Рівному у госпіталі з осколковим пораненням голови.
Рухер Ярослав з Озерян отримав в наслідок вибуху опіки верхніх дихальних шляхів. В Києві у госпіталі Міноборони лежить з осколковим пораненням  ключиці, суглоба і передпліччя 22-річний дубенчанин Олексій Ігнатов. В середу його відвідав міський голова Василь Антонюк. Передав доволі значну суму грошей (яку саме – попросив не вказувати), солодощі, цукерки, печиво від дубенських виробників.
Це вже четверте поранення в Олексія, Перших три  осколкові поранення рук та ніг лікував на місці, а тепер  роздробило  ключицю. Доведеться нарощувати кістку. Хлопець не падає  духом і рветься на фронт.
Також мер відвідав і Романа Федорина з Птичі, який через поранення  залишився без ноги. Каже не знав, що він там теж лежить. Тому довелося на ходу знайти подарунки і Романові. Як би був знав зібрали б щось більше. Роман тримається, посміхається, а в очах сум.
Загалом на Антонюка перебування в госпіталі справило двояке враження. З одного боку шкода дивитися на покалічених двадцятирічних хлопців, яких там багато. А з іншого боку в них такий бойовий дух, що не передати, і всі рвуться назад на фронт, наче там медом намазано. Знають що в Луганськ зайшла колона російських танків, але кажуть, що скільки б Путлер не напхав їх туди – все розібють. Такі рішучі настрої у наших бійців.
Ще одна сумна новина. В зоні АТО помер наш земляк капітан ВПС України, вертольотчик Данилов Едуард Веніамінович 1968 року народження.  Він був призваний із запасу 25 березня. Служив на передовій. Помер за нашою інформацією уві сні. Зупинилося серце. Цей геройський чоловік  пройшов не одну «гарячу» точку. Кажуть, він був і у С’єра-Леоне, і ще багато де. А помер на передовій, захищаючи Україну. Вічна пам’ять Героєві! Хай Господь пом’яне його душу.

Міщенко Л.

Список публікації

1. Мащенко П. Серед наших земляків з’явилися перші поранені, один офіцер – помер./ М. Мащенко//Дзеркало плюс : Сімейний тижневик .- Дубно.-2014.-№34/ 21 серп./.- с.3

2. Сьогодні у Дубно ховають військовослужбовця // Все : сайт  чесних новин

Данілов Едуард Веніамінович (04.08.1968–19.08.2014)