medvedev  Медведєв Максим Анатолійович народився 10 грудня 1983 у місті Рівне.  Мав звання солдат, посада стрілець, десантник 95-ї окремої аеромобільної бригади м. Житомир. Служив за контрактом у 55-й бригаді зв’язку м. Рівне, в складі якої був у зоні АТО. Відслуживши за контрактом у 55-ій бригаді зв’язку в зоні АТО після короткого відпочинку повернувся на службу вже добровольцем у порядку часткової мобілізації та був направлений на перепідготовку до 95-ї бригади. Під час перепідготовки на військовому полігоні у Житомирській області, напередодні відправлення до зони АТО, в  Максима стався серцевий напад, що стало причиною смерті.

Максим  жив у Рівному та   дитинство провів у бабусі і дідуся в Мирогощі.

За бажанням Максима його поховали на кладовищі в селі Мирогоща Дубенського району, Рівненської області.

У загиблого бійця залишилися дружина і син.

Згідно рішення Рівненської міської ради №5756 від 17 вересня 2015 р. Медведєву Максиму Анатолійовичу було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне».

 

 

 

 

 

Публікації про Медведєва М. А.
Рівне на колінах прощалося з героями АТО

 

     Рівне знову в жалобі. Уже з самого ранку вчора до OLYMPUS DIGITAL CAMERAміського будинку культури, що в парку ім. Тараса Шевченка, нескінченним потоком ішли з вінками і квітами рівняни, щоб віддати данину пам’яті героям АТО. Сотні мешканців міста, стоячи на колінах, проводжали в останню путь своїх земляків – 20-річного Євгена Рєпіна та 31-річного Максима Медведєва. Не приховуючи сліз люди скандували: «Герої не вмирають!»
Війна на сході України забрала життя й 31-річного десантника 95-ї аеромобільної бригади Максима Медведєва. Відслуживши за контрактом у 55-ій бригаді зв’язку в зоні АТО, він приїхав додому на короткий відпочинок і повернувся на службу вже добровольцем у порядку часткової мобілізації. Під час перепідготовки на військовому полігоні у Житомирській області з Максимом сталося непоправне – серцевий напад, який обернувся смертю.
Попрощатися з героєм і висловити співчуття рідним прийшли друзі, побратими, з якими він був у зоні АТО, представники влади та сотні рівнян, адже воїн-десантник віддав своє молоде життя за те, щоб ми могли жити в єдиній незалежній країні.
Спершу люди, ставши на коліна, зі щирим болем від важкої втрати попрощалися з Максимом Медведєвим, якого повезли для поховання у село Мирогоща Дубенського району. А далі траурна прощальна процесія з Євгеном Репіним пройшла від міського будинку культури до Свято-Покровського кафедрального собору, де за загиблим відслужили молебень. Поховали Євгена Репіна в Рівному на алеї Героїв.

Василь Герус

Побратими Максима Мєдвєдєва  кажуть – Проводжати в останню дорогу свого брата – найтяжча втрата, і серце кров’ю обливається, коли пригадуєш його живого, усміхненого, щасливого. Він був чудовою людиною, справжнім патріотом, а ще дуже щирим та веселим. Нам важко про нього говорити у минулому часі, адже і зараз не віриться, що його вже немає в живих. Дуже прикро та боляче, що забирають найкращих, однак ми сильні, ми разом та здобудемо бажану перемогу над ворогом.

 

 

На  свято Покрови Пресвятої Богородиці та у День захисника України 14 жовтня 2015 року в дошкасамісінькому центрі Рівного поруч зі Свято – Воскресенським собором та оберегом міста – колоною Богородиці – відкрили стелу пам’яті дев’ятнадцятьом Героям Рівного. Дошку пам`яті Героям АТО та Майдану облаштували на перехресті вулиць Соборної та 16 Липня. На дошці – світлини шістнадцятьох загиблих рівненських бійців АТО та трьох Героїв Небесної сотні.

 

 

 

Cписок публікацій

1. Галицька К. У Мирогощі [Дубенського району] поховали солдата / К. Галицька // Скриня : обласний тижневик. – 2015. – № 13/26 берез./. – С. 4

2. Герус В. Рівне на колінах прощалося з героями АТО [Репіним Е. та Медведєвим М.] / В. Герус // Сім днів. – 2015. – 26 берез. – C. 3.

3. Рівняни на колінах прощалися з героями АТО // Вісті Рівненщини. – 2015. – 27 берез. – C. 2

4. На Дубенщині похоронили 31-річного десантника // Наше дзеркало : обласний тижневик. – 2015. – N 12/1 квіт./. – С. 4

5. На Дубенщині похоронили 31-річного десантника // Замок : обласна громадсько-політична газета. – 2015. – № 14/2 квіт./. – С. 5

6. Рівняни прощалися зі своїми героями, які загинули в АТО: [Відео] // Сфера – ТВ телеканал

7. Дубенщина попрощалась із Героєм АТО [М. Медведєвим ]: [Фото] // Телеканал Рівне 1

8. У Рівному прощалися із загиблими героями (Фото)  //Українська православна церква Київського патріархату.Рівненська єпархія

9. У Рівному прощалися із загиблими Героями (Фото)  // Голосно

10.Рівне прощається із двома загиблими Героями АТО  [Фото] // ВСЕ : сайт чесних новин.

11.  Рівняни прощалися зі своїми героями, які загинули в АТО //Сфера – ТВ телеканал

12. Герус В. Рівне прощалося з героями АТО //Новини по-рівненськи

13. Рівненщина втрачає Героїв // Рівненська правда

14. Медведєв Максим Анатолійович // NEKROPOLE : Культурно – історична енциклопедія людей, подій і місць пам’яті

15. Медведєв Максим Анатолійович //Книга пам’яті загиблих

16. У Рівному відкрили дошку пам’яті Героям АТО та Майдану // Четверта влада : інтернет – портал.

Медведєв Максим Анатолійович (10.12.1983–23.03.2015)