Мосійчук Сергій Олександрович народивсяв  22.02.1997 року в м. Корець. Навчався в Корецькій ЗОШ № 1. Після  закінчення 9-го класу вступив на навчання до  Корецького ВПУ № 24, яке закінчив в 2015 році.

З січня 2016 року сужив за контрактом у Збройних Силах України . Брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Загинув  26 березня 2017 року неподалік Авдіївки внаслідок обстрілу бойовиками сил АТО. Смерть настала в результаті розриву міни.

Панахида за загиблим відбулась у Свято-Миколаївському храмі.

У військового залишилися батьки, сестра та брат.

 

 

Публікації про Мосійчука С. О.
Кореччина у жалобі, загинув боєць АТО

 

Коротка життєва дорога, що пропахла порохом. Лише молитва лине вічна, щира… Скорбим, Герою, за Тобою, усі скорбим! 28 березня темний день у календарі Кореччини. У місто доставили «Вантаж-200», бо у зоні АТО загинув корчанин Сергій Мосійчук. Нещодавно хлопцеві виповнилося 20 років. Трагічно обірвалася доля захисника у промзоні Авдіївки Донецької області. Смерть настала в результаті розриву міни. Сергій служиву Збройних силах України зсічня 2016 року. Приймав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Захищаючи нашу державу від ворога на сході країни, солдат віддав найдорожче – власне життя. Світла згадка про нашого земляка, справжнього патріота та Героя України назавжди залишиться в нашій пам’яті. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Вічна пам’ять Герою!

Інна Пришва

 

Недоспівана пісня, нерозквітлий цвіт, нездійснені мрії

Криваві жорна неоголошеної війни на Сході України про­довжують забирати найкращі людські життя. Минулий  вівторок, 28 березня, в історії Кореччини залишиться чорним днем скорботи та жалю за земляком Сергієм Мосійчуком. Серце хлопця зупинилося на двадцятому році життя.

Народився юнак 22 лютого 1997 року. Свою шкільну дорогу розпочав із Корецької ЗШ І-ІІІ ступенів №1, а завершив у Корецькому ВПУ №24.

Хороший син та брат, вірний друг. Багато хорошого розповідають рідні й знайомі про цього юнака.

¬ Важко щось говорити, сум і біль сковує моє серце. Пам’ятаю Сергія добрим, спокійним, трудолюбивим та товариським хлопцем. Він завжди був готовий допомогти вчителям і товаришам. Таким і залишиться в наших сер­цях назавжди. Учні 9-А класу висловлюють щирі співчуття мамі, тату, сестрі, брату покійного. Він віддав своє життя за нас, за мир, ¬ розповідає класний керівник Катерина Лашта.

¬ Сергій був надзвичайно добрим, веселим, завжди привітним та скромним, – із болем мовить Ірина Мосійчук, його рідна сестра.

– 3 дитинства енергійний. У будь-якій справі майстер. Не існувало такої роботи, яку б він не міг виконати на відмінно. Захоплювався рибалкою, завжди підкуповував собі різні снасті, а коли була нагода, зразу йшов до річки. Також цікавився різною технікою, полюбляв мотоцикли, міг сам розібрати і зібрати їх. Мав чуйне серце. Дотримувався свого слова. Ніколи не ховався за чужими плечима. Досі не віриться, що його немає.

¬ Брат був доброзичливою та чуйною людиною. На нього можна було завжди розраховувати. Сергій був першим, до кого я зверталася за допомогою. Мені не віриться, що це саме він загинув, ¬ згадує двоюрідна сестра Наталія Волохова.

26 березня під час виконання бойових завдань трагічно обірвалася доля захисника у промзоні Авдіївки Донецької області. Смерть настала в результаті розриву міни. Сергій служив у Збройних силах України з січня 2016 року. Брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Прощання із ним відбулося у Свято-Миколаївському храмі. Провести в останню путь героя і захисника України прийшло усе місто. Серед них ¬ бойові побратими, друзі і знайомі, керівники району та міста, просто незнайомі люди, які виявили бажання розділити цю непоправну для родини втрату.

…З огляду вічності будь-яке життя ¬ лише мить, раптовий спалах. Лише воно у кожного різне. Сергій прожив коротке, але яскраве життя. Його відблиск довго сяятиме подячною пам’яттю земляків.

Родина загиблого Сергія Мосійчука висловлює щиру подяку усім небайдужим, хто долучився до поховання та прийшов підтримати у важкий для них час.

Інна Пришва

 

 

 

 

Список публікацій

1. Пришва І. Кореччина у жалобі, загинув боєць АТО// Вісник Кореччини : Районний інформаційний тижневик. – 2017. – №  13/1 квіт./. –  с. 1

2. Пришва І. Недоспівана пісня, нерозквітлий цвіт,нездійснені мрії// Вісник Кореччини : Районний інформаційний тижневик. – 2017. – №  14/8 квіт./. –  с. 1

3. Сьогодні Кореччина попрощалась з 20-ти річним учасником антитерористичної операції // Новини по-рівненськи

4. В зоні АТО загинув захисник України з Рівненщини //Ого : газета

5. Рівненщина знову зазнала непоправної втрати на Сході України // facebook

6. У зоні АТО загинув 20-річний контрактник із Корця // Рівне вечірнє

7. Трагічна доба у зоні АТО – Вікна-новини [Відео] // YouTube

8. Рівненщина попрощалась із полеглим в бою земляком //YouTube

 

Мосійчук Сергій Олександрович ( 22.02.1997-26.03.2017)