1. Арутюнян Георгій Вагаршакович (04.07.1960-20.02.2014)
  2. Баранов-Орел Сергій Анатолійович (28.12.1983-08.11.2014)
  3. Бєлкін Андрій Володимирович (02.07.1977-24.06.2014)
  4. Білець Петро Васильович (28.05.1986-29.08.2014)
  5. Білоус Юрій Миколайович (25.02.1962 – 27.01.2017р.)
  6. Богуславський Олексій Ігорович (18.07.1980-16.06.2015)
  7. Бойко Олександр В’ячеславович (15.01.1977-12.02.2015)
  8. Борисенко Олександр Олегович (28.03.1993-1.09.2014)
  9. Брік Андрій Васильович (14.07.1987-08.06. 2015)
  10. Василець Олександр Кузьмич (08.05.1978-28.07.2014)
  11. Васюк Олександр Павлович (29.08.1965-28.08.2016)
  12. Ващишин Олег  Анатолієвич (06.06.1991-29.08.2014)
  13. Віднічук Роман Степанович (26.05.1989-31.08.2015)
  14. Волошин Ігор Анатолійович (17.11.1985-21.07.2014)
  15. Гаврилюк Анатолій Петрович (11.11.1980-05.09.2014)
  16. Галас Роман Євгенович (01.12.1975-08.08.2015)
  17. Гарбарчук Тарас Анатолієвич (14.09.1995-29.01.2015)
  18. Головчак Сергій Володимирович (17.07.1991-27.08.2014)
  19. Голубєв Сергій Володимирович (“Голуб”) (24.01.1979 – 11.03.2017)
  20. Гордійчук Микола Миколайович (26.05.1986 – 22.07.2015)
  21. Городнюк Іван Володимирович (02.05.1984-20.02.2014)
  22. Гулюк Сергій Миколайович (07.09.1981-31.07.2014)
  23. Гуменюк Микола Олександрович (23.05.1993-29.08.2014)
  24. Данілов Едуард Веніамінович (04.08.1968-19.08.2014)
  25. Дацюк Юрій Анатолійович (27.01.1987-20.01.2015)
  26. Драчук Петро Ростиславович (24.06.1967-16.08.2015)
  27. Дусь Іван Петрович (06.07.1984-18.05.2016)
  28. Жук Василь Володимирович (29.09.1991-26.01.2015)
  29. Жук Володимир Дмитрович (30.06.1973-2.01.2016)
  30. Защик Віктор Васильович (02.08.1967-4.08.2016)
  31. Зубчук Роман Валентинович (13.11.1993-05.01.2015)
  32. Іткалюк Юрій Герасимович (23.04.1966-04.02.2015)
  33. Карабін Сергій Ігорович («Сімнадцятий») (16.12.16.1983-30.01.2015)
  34. Карнаухов Микола Миколайович (20.07.1965-6.02.2015)
  35. Кірись Олексій Сергійович (30.03.1981-07.12.2015)
  36. Клименко Руслан Юрійович (08.09.1978 -12.03.2016)
  37. Козачонок Дмитро Валерійович (31.10.1994-7.05.2015)
  38. Кондратюк Олексій Володимирович (05.07.1995-17.03.2017)
  39. Кочетов Сергій Вікторович (позивний Кіт) (30.11.1985-1.11.2016)
  40. Кравченко Олександр Володимирович (02.04.1996-05.09.2016)
  41. Крохмаль Назар Іванович (03.11.1993-06.11. 2014)
  42. Криворученко Степан Гаврилович («Вуж») (18.10.1969-5.02. 2015)
  43. Кулакевич Станіслав Андрійович (09.03.1989-26.07.2014)
  44. Куліба Микола Михайлович («Батя»/«Дядя Коля»)(27.12.1960-23.05.2016 )
  45. Куришко Ярослав Русланович (09.02.1994-12.08.2014)
  46. Лавренчук Віталій Вікторович (25.07.1976-20.09.2014)
  47. Лебідь Анатолій Миколайович (27.08.1978-9.03.2015)
  48. Левчук Сергій Віталійович (05.03.1976-10.11.2014)
  49. Лемещук Іван Михайлович (20.01.1993-5.09. 2014)
  50. Ляшик Михайло Анатолійович (04.11.1993-0.03.2015)
  51. Ляшук Тарас Іванович (20.12.1986-11.08.2014)
  52. Ляшук Максим Володимирович (18.05.1989-29.08.2014)
  53. Мазур Віталій Віталійович (25.08.1979-26.01.2015)
  54. Маринич Віталій Петрович (02.02.1992-22.05.2014)
  55. Мацюк Олександр Володимирович (04.04.1975-29.04.2016)
  56. Медведєв Максим Анатолійович (10.12.1983-23.03.2015)
  57. Мельник Андрій Іванович (03.12.1979-29.01.2015)
  58. Мельник Іван Іванович (03.04.1974-14.03.2016)
  59. Микитюк Віктор Іванович (13.08.1964-28.06.2015)
  60. Мірошник В’ячеслав Володимирович (09.11.1971-24.04.2015)
  61. Момотюк Дмитро Володимирович (19.08.1991-24.08.2014)
  62. Мосійчук Сергій Олександрович ( 22.02.1997-26.03.2017)
  63. Мукомелець Руслан Аркадійович (23.03.1974-16.01.2016)
  64. Накидалюк Петро Іванович (04.07.1990-11.03.2015)
  65. Напрієнко Дмитро Віталійович («Араміс») (21.02.1991-1.01.2015)
  66. Нечипорук Андрій Дмитрович (18.02.1981-22.05.2014)
  67. Новіцький Віктор Павлович (14.04.1978-10.08.2014)
  68. Оверчук Дмитро Русланович (07.06.1992-28.07.2014)
  69. Озеранчук Леонід Вікторович (01.12.1991-22.05.2014)
  70. Оліферчук Юрій Леонтійович (30.10.1992-12.07.2014)
  71. Опанасюк Валерій Адамович (20.05.1971-20.02.2014)
  72. Охмак Іван Миколайович (08.06.1991-2.02.2014)
  73. Палічук Руслан Степанович (05.07.1977-26.12.2014)
  74. Петренко Павло Іванович (3.01.1989-29.08.2014)
  75. Пиясюк Роман Володимирович (19.08.197-10.03.2015)
  76. Полицяк Петро Петрович (Чорний) (05.07.1992-20.01.2015)
  77. Прончук Тарас Вікторович (6.08.1997 – 16.02.2017)
  78. Рєпін Євген Вікторович (18.08.1994- 20.03.2015)
  79. Рильський Владислав Олександрович (20.07.1992-13.08.2014 )
  80. Романович Олег Федорович (12.08.1982-13.11.2015)
  81. Салівончик Руслан Сергійович (31.01.1983-29.08.2014)
  82. Сапожніков Олексій Юрійович (29.03.1989-15.05.2015)
  83. Саюк Микола Олександрович (позивний Француз) ( 22.12.1987-11.2016)
  84. Свідерський Дмитро Олександрович (15.10.1994-06.04.2015)
  85. Свіржевський Роман Петрович (18.09.1994-01.05.2016)
  86. Сова Іван Васильович (19.01.1976-5.09.2014)
  87. Сокол Юрій Вікторович (09.12.1988-15.06.2015)
  88. Ставський Віталій Миколайович (03.09.1991-03.09.2014)
  89. Стрикун Іван Григорович (13.08.1967-29.06.2015)
  90. Суліцький Олександр Сергійович (19.06.1979-09.08.2014)
  91. Тарасюк Сергій Костянтинович (04.08.1988 – 12.11.2015)
  92. Тарасюк Олег Андрійович  (Тарас) (21.09.1968-10. 08.2014)
  93. Тивончук Андрій Валерійович (15.03.1978-01.06.2016)
  94. Тишкун Віталій Олександрович (25.08.1991-11.10. 2016)
  95. Тіт Володимир Степанович (26.05.1980-25.12.2015)
  96. Ткачук Юрій Іванович(15.11.1968-31.07.2016)
  97. Томілін Володимир Юрійович (22.08.1990-20.07.2015)
  98. Трохимчук Іван Васильович (24.07.1993-06.08.2014
  99. Турик Максим Васильович (4.11.1981- 07.07.2016)
  100. Ус Сергій Володимирович (11.06.1989 – 09. 01. 2017)
  101. Храпаченко Олександр Володимирович (18.09.1987-20.02.2014)
  102. Цимощук Олег Михайлович (26.08.1975-03.07.2015)
  103. Цісарук Юрій Миколайович (12.03.1974 -13.07.2015)
  104. Черніченко Олександр Анатолійович (19.04.1968-29.03.2015)
  105. Черняк Ігор Васильович (2.08.1980-18.07.2014)
  106. Швець Сергій Олександрович (20.07.1975-25.06. 2015)
  107. Шеляг Володимир Анатолійович (03.04.1979-3.06.2015)
  108. Шемуровський Владислав Віталійович (23.08.1993-31.08.2016)
  109. Шолудько Олександр Михайлович (16.06.1988-20.10.2015)
  110. Шолудько Сергій Олексійович (26.03.1977-23.09.2015)
  111. Юхимчук Олександр Володимирович (30.01.1973-24.01.2015)
  112. Якимчук Тарас Володимирович (06.09.1993-24.07.2014)
  113. Ярмоліч Олександр Михайлович (09.03.1991-31.01.2015)
  114. Ярошенко Андрій Вікторович (21.12.1982-11.06.2015)