tarasuksergeybigСергій Тарасюк народився 4 серпня 1988 р. у м. Кузнецовськ.  Виріс в місті атомників у простій незаможній родині. Навчався у загальноосвітній школі №5. Любив життя, був веселим, запальним, непосидючим. Після закінчення школи навчався в ДОСАФі, здобув спеціальність водія.
З 2006 по 2007 рік проходив службу в Збройних Силах України.
У березні 2015 року пішов до Збройних Сил України захищати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  8 листопада старший солдат Сергій Тарасюк отримав тяжкі поранення біля села Славне Ма́р’їнського райо́ну Донецької області та був госпіталізований у Харківський військовий госпіталь. Кузнецовці організували збір коштів на порятунок свого солдата. На жаль, Сергій помер 12 листопада 2015р. у Харківському військовому шпиталі, так і не прийшовши до свідомості.

Його життя обірвалося зовсім рано, на 28 році життя. 14 листопада загиблого бійця АТО, старшого солдата  Сергія Тарасюка  кузнецовці  чекали  ще з 5 годин ранку.

Прощання з бійцем відбулося  в Палаці культури. В останню путь загиблого проводжали рідні, близькі, бойові побратими, учасники АТО, місцева влада та небайдужі містяни.  Відспівали Сергія у Спасо-Преображенському соборі. Після панахиди його поховали на Старорафалівському кладовищі м. Кузнецовська. У військовослужбовця залишилися батько, матір та брат.

Рішенням Кузнецовської міської ради від 15.12.2015 №17 Сергію Тарасюку присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кузнецовськ» (посмертно).

 

Публікації про Тарасюка С. К.

Герої не вмирають – вони повертаються на небо

2ц 2у

2в2с1ф

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарасюк
Увічнена пам’ять про Героя

 

DSCN398811 листопада відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя АТО Сергія Тарасюка – випускника п’ятої школи, повідомляє сайт міської ради. Ця подія, що зібрала рідних та близьких, друзів загиблого героя, шкільну юнь та педагогічний колектив, депутатів міської ради, військовослужбовців в/ч 3045, громадськість міста, була проникнута скорботою і сумом.Це читалося в очах присутніх та звучало у виступах директора школи Руслана Пашка та військового комісара міського військового комісаріату майора Ярослава Кузла.

Хвилиною молитви та живими квітами, покладеними до освяченої настоятелем Свято-Софіївської церкви отцем Йосипом меморіальної дошки, учасники вшанували пам’ять Героя, який віддав життя за наше мирне майбутнє.

Сьогодні у час неоголошеної війни, яка забирає найкращих представників нації, переступаючи поріг школи чи проходячи поряд з нею і зустрічаючись із німим поглядом Сергія маємо запитувати себе: “А що я зробив для своєї Батьківщини?”

DSCN3968

DSCN3970

DSCN3975

DSCN4001

 

 

 

DSCN4010
 Список публікацій

1. Сергій повернувся до дому на світанку // Енергія [Кузнецовськ].- 2015.- 19 лист. (47-48). – С. 5

2. Загиблого героя Сергія Тарасюка провели в останню путь у його рідному Кузнецовську // Волинь [Рівне]. – 2015. – 27 лист. – С.4

3. У Кузнецовську Дні жалоби – у зв’язку із загибеллю воїна АТО Сергія Тарасюка // Кузнецовськ. Офіційний сайт  міської ради та виконавчого комітету

4. Кузнецовськ у жалобі // 34400.net. Кузнецовськ- новини без цензури

5. Загинув мобілізований військовий із Кузнецовська // Радіотрек

6.У Кузнецовську оголошено траур: На Рівненщині люди під дощем на колінах прощалися із загиблим воїном АТО (+ФОТО) // Антикор

7. На Рівненщині навколішки  прощались із героєм АТО (+ФОТО) // ЧаРівне

8. Рівненщина у жалобі, загинув боєць АТО // OGO.UA

9.Тарасюк Сергій Костянтинович // Книга пам’яті загиблих

10. Кузнецовськ плаче у скорботі  // YouTube

11. Герої не вмирають! На Рівненщині люди під дощем на колінах прощались із загиблим воїном АТО [Відео+Фото] // Обозреватель: ua

12. У Кузнецовську прощалися із загиблим бійцем [Відео] // РадіоТрек

13. Увічнена пам’ять про Героя // Varash.info : газета

Тарасюк Сергій Костянтинович (04.08.1988 – 12.11.2015)