Коноводов Валентин народився 7 липня 1997 року в Автономній Республіці Крим. Згодом разом з мамою Анжелою та старшою сестричкою Адою переїхали в місто Здолбунів Рівненської області.

Навчався в Здолбунівській початковій школі №7, продовжив навчання в міській школі №1, закінчив 9 класів.

Під час навчання в школі почав займатися боротьбою, згодом перейшов у секцію важкої атлетики. Став майстром спорту з важкої атлетики.

Був призваний на строкову військову службу, продовжив контракт у морській піхоті. Служив у Миколаєві.

Ще в школі познайомився зі своєю майбутньою дружиною Софією. Одружилися. Разом поїхали в Миколаїв, де він проходив контракт, після закінчення якого у серпні 2021 року, поїхав з дружиною за кордон.

З початком повномасштабного вторгнення Валентин повернувся з-за кордону захищати України, відстоювати честь та гідність. Оцінивши його знання та уміння, йому запропонували службу в силах спеціальних операцій.

11 червня 2022 року прийшла звістка, що, вже йдучи із завдання, Валентин разом із старшиною підірвалися на міні. Він вижив, але у госпіталі від багаточисельних ран та травматичного шоку 10 червня 2022 року матрос Валентин Коноводов помер.

14 червня 2022 року Здолбунівщина попрощалась із Героєм Валентином Коноводом. Поховали захисника на кладовищі м. Здолбунова.

В загиблого залишилась молода дружина.

Публікації про Коноводова В.

Здолбунівщина попрощалась із Героєм Валентином Коноводом…

Він віддав найдорожче, що мав захищаючи своїх рідних… близьких… коханих… всіх нас та всю Україну від клятого ворога!

Він пішов захищати Батьківщину, бо ненавидів усю ту нечисть, що прийшла на нашу землю, бо не хотів, щоб його діти росли у такому світі!

Народився Валентин у Криму 7 липня 1997 року, а згодом разом з мамою Анжелою та старшою сестричкою Адою переїхали у Здолбунів.

Пішов учитися в міську 7 початкову школу, а продовжив навчання у школі №1, закінчив 9 класів. Був веселим, непосидючим сірооким хлопчиком, якого усе цікавило. Дуже хотів стати дорослим.

Ще зі школи почав займатися боротьбою, згодом перейшов у секцію важкої атлетики. Став майстром спорту з важкої атлетики.

Пішов на строкову службу і зрозумів, що це його, тому продовжив контракт у морській піхоті. Служив у Миколаєві.

Ще у школі познайомився зі своєю майбутньою дружиною Софією. І вона його чекала, поки він пройде строкову службу. Одружилися. Разом поїхали в Миколаїв, де він проходив контракт.

За цей час Валентин змужнів, подорослішав, продовжував займатися спортом, мав багато планів на майбутнє. Коли закінчився контракт у серпні 2021 року, поїхав з дружиною за кордон. Повернулися у середині лютого.

24 лютого 2022 року в нашу країну прийшла війна. Валентин відразу пішов у військкомат. Сказали чекати. А хлопці, з якими раніше служив, пишуть, що у них гаряче, що він потрібен. Нарешті 01 березня 2022 року подзвонили з військкомату – пора. Валентина відправили у спецназ.

11 червня 2022 року прийшла звістка, що, вже йдучи із завдання, Валентин разом із старшиною підірвалися на міні. Він вижив, але у госпіталі від багаточисельних ран та травматичного шоку 10 червня 2022 року матрос Валентин Валентинович Коноводов помер.

Дорога родино! Ваше горе не має меж. Нехай Господь Бог допоможе вам перенести цей важкий біль втрати. Ми сумуємо та підтримуємо вас у цю важку годину скорботи. І нехай наші спільні молитви полегшать родинне горе.

Якими б не були тяжкими ці хвилини, вони завжди незабутні та святі, бо світлий спомин про вашого Валентина назавжди залишиться в наших серцях та на сторінках історії захисту територіальної цілісності незалежної України!

З Facebook-сторінки Здолбунівська міська рада  

“Чути гімн”: репер Skofka розповів про загиблого друга, якому присвятив свою нову пісню

“Ніколи не міг подумати, що буде день, коли я присвячу трек другу з дитинства, який загинув у війні в Україні і за Україну”. Так пояснив появу нового треку “Чути гімн” репер Skofka у ексклюзивному коментарі для Суспільне Рівне. Виконавець з Рівненщини опублікував пісню у YouTube 1 серпня, за добу вона набрала майже 400 тисяч переглядів і цей показник щогодини зростає.

Трек Володимир Самолюк, він же Skofka, присвятив пам’яті своєму другу Валентину Коноводову. Він народився в Криму, згодом переїхав у місто Здолбунів на Рівненщині, там ріс і навчався. Ще зі школи почав займатися боротьбою, згодом перейшов у секцію важкої атлетики, став майстром спорту. Був морським піхотинцем, після завершення контракту виїхав за кордон, а у лютому повернувся та пішов у військкомат.

У червні на бойовому завданні він разом із старшиною підірвалися на міні. Валентин Коноводов помер від ран у лікарні.

“Валік — це друг з дитинства, з яким в одному дворі виросли, мої всі друзі знають Валіка. Це чувак сильний як духом, так і тілом. Він часто виступав в різних силових змаганнях типу важка атлетика, там завжди йде довга і складна підготовка до змагань, це багато днів праці над собою. Так от він в цьому був дуже потужний, він кожного дня йшов до цілі і доходив до неї, будучи на перших місцях”, — розповів про загиблого товариша Skofka.

Репер каже, що дивувався настирливості друга і поважав його за це.

“Всі ми знаємо, хто ходив, наприклад, в зал на тренування — перші дні ти такий заряджений працювати над собою і ходиш туди часто із задоволенням. Але потім настає момент, коли починаєш пропускати, коли віддаєшся не так сильно, а з часом просто перестаєш ходити і шукаєш відмазки. То це не про Валіка! Він вмів пройти великий, складний шлях і дійти до мети”, — каже Володимир Самолюк.

Свою настирність боєць показав і у захисті України, додає репер:

“Я знаю точно, що він віддався цьому так само на всі 101%. Дякую йому за це, і вірю, що він це відчуває! Вічна пам‘ять Герою! Я, моє місто, його друзі ніколи цього не забудемо, а ворогу не забудемо і не пробачимо”.

У Рівному запрацювала фотовиставка: «Янголи Спорту»

На ній представлені історії 100 спортсменів, які віддали свої життя на полі бою за Україну. Серед героїв фотопроєкту є спортсмени з Рівненщини.

Це кікбоксери Павло Котюк зі Здовбиці та Віталій Стиба з Рівного, рівнянин важкоатлет Валентин Коноводов, чемпіон зі стрільби з лука Олександр Оніщук з Березного, гравець з американського футболу Олександр Акінін зі Здолбунова.

Виставку відвідав заступник голови ОДА Гемберг Сергій.

Символічно що у день Гідності та Свободи ми вшановуємо надзвичайних людей, які не були байдужі та йшли до кінця. І ціною власного життя вибороли для нас право бути тут сьогодні. Вони боролись за ті цінності, які ми сьогодні святкуємо. Хочу низько вклонитись сім’ям та рідним загиблих. Наш обов’язок пам’ятати що зробили для нас ці дочки та сини України, – звернувся до присутніх Сергій Гемберг.

Як розповів один з організаторів фотопроекту Роман Кроль, головна ініціатива йде від Спортивний Комітет України.

Хочемо показати хлопців, які брали учать у спортивному розвитку країни і віддали своє життя за неньку Україну. Ми прагнемо увіковічнити пам‘ять про цих людей принаймні в такому фотопроекті, який ми втілюємо в різних регіонах України, – розповів Роман Кроль.

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 16 черв. – С. 5.

Рівненщина попрощалася з Героями // Вісті Рівненщини. – 2022. – 17 черв. – С. 2.

Пікула С. На Херсонщині загинув морський піхотиненць із Рівненщини // 7 днів

Здолбунівщина попрощалась із Героєм Валентином Коноводом (Фото) // ЧаРівне.інфо

Марчук І., Чорнобривець Ю. “Чути гімн”: репер Skofka розповів про загиблого друга, якому присвятив свою нову пісню // Суспільне новини

У Рівному запрацювала фотовиставка: «Янголи Спорту» (ФОТО) // Рівне 1

Коноводов Валентин Валентинович (07.07.1997-10.06.2022)