20 травня 2022 року під час бойового зіткнення з противником та обстрілу із танків, авіаудару по позиціях військової частини поблизу населеного пункту Катеринівка Луганської області, загинув водій 2 відділення вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного біологічного захисту солдат РУДИКА Артем Миколайович. ГЕРОЙ загинув на 19-ому році життя.

Артема поховали на місцевому кладовищі в с. Великий Мидськ.

Публікації

Втрати Рівненщини: у бою за Україну загинув військовослужбовець

Рівненщина у жалобі. Кривава війна з росіянами забрала життя випускника Великомидського ліцею Костопільської міської ради Рудика Артема Миколайовича.

Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці закладу.

“Колектив Великомидського ліцею,учні,батьки,випускники висловлюють щирі співчуття родині Рудики Миколи та Марії з приводу загибелі їхнього сина і нашого випускника, захисника України – Артема Миколайовича Рудика. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини велике випробовування. В цю гірку мить розділяємо горе Вашої сім’ї, разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі”, – йдеться в дописі.

Редакція “Рівне Онлайн” висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам вірного патріота своєї країни. Вічна та світла пам’ять Герою! Ніколи не пробачимо! Ніколи не забудемо!

У с. Великий Мидськ прощалися з Артемом Рудикою

«На церемонії прощання депутат міської ради Анатолій Лещик сказав, що Артем дуже любив рідну землю і коли розпочалася війна, добровільно пішов її захищати. Він хотів, щоб в Україні ніколи не було печалі. – У 2000 році я був у батьків Артема на весіллі і гадки не мав, що доведеться проводжати в останню дорогу їх дорогого сина, – звернувся до присутніх на похованні Анатолій Лещик.

Артем закінчив Великомидську ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2020 році. Був хорошим спортсменом, кращим стрільцем школи. Брав участь у різних спортивних змаганнях, захищав честь школи. Однокласники розповідають про нього як про надзвичайно працьовиту, добру і товариську людину.

Вчителі освітнього закладу та перша вчителька Галина В’ячеславівна Киріша разом з жителями громади попрощалися зі своїм випускником і подумки звернулися до нього:

– Погасла перша зіронька нашого класу. Обірвалися нескінченні мрії та сподівання. Більше ніколи не пробіжить шкільними коридорами веселий, життєрадісний юнак з блакитними очима. В душі залишилися спогади про його дитинство, юні роки. Ти назавжди залишишся молодим! Тебе завжди не буде вистачати в класі, родині. Заросте твоя стежина, якою ти ходив до школи, до друзів…, за допомогою до тата і мами. Не ми, вчителі, даємо сьогодні Тобі урок останній, а Ти нам усім даєш свій урок: любити Україну і захищати її ціною власного життя. Ти назавжди залишишся в нашій пам’яті і серцях. Слава Герою України!»

Список публікацій

Надєждіна А. У с. Великий Мидськ прощалися з Артемом Рудикою / А. Надєждіна // Новини Костопільщини. – 2022. – 11 черв. – С. 2.

Рівненщина попрощалася з Героями // Вісті Рівненщини. – 2022. – 17 черв. – С. 2.

 

Рудика Артем Миколайович (03.03.2003-20.05.2022)