Галатюк Вадим народився двадцять першого  жовтня 1981 року, с. Балки Бугаївецького старостинського округу Радивилівської територіальної громади.в с.  Навчався  ?? Проходив військову службу в підрозділах Національної Гвардії України.Вадим Галатюк добровільно приєднався до бойового підрозділу в час російської агресії проти України. Єдиною його мотивацією був щирий патріотизм і бажання захистити рідну землю.

Був старшим солдатом, кулеметником, загинув  у  населеному пункті Озарянівка Бахмутського району 14.01.2023 року.

Галатюк Вадим помер від поранень в результаті ворожого мінометного обстрілу .

Поховали Героя на кладовищі в Радивилові.

Йому було 42 роки.
Публікації про Галатюка  В.
Був гідним воїном і загинув героїчно !

У Радивилівській громаді 18 січня попрощалися та провели на вічний спочинок загиблого за Україну захисника-добровольця Вадима Ростиславовича Галатюка.

“Захищаючи рідну землю від окупантів, він поліг смертю Героя. Був надійним та відповідальним, завжди готовим прийти на допомогу, не цурався ніякої роботи, дуже сміливий, завжди вмів підтримати”, – так сьогодні про бійця батальйону «Свобода» згадували його військові побратими.

Останнє прощання із загиблим воїном відбулося  за адресою проживання його сім’ї у селі Балки, куди у скорботну годину прийшли односельці, друзі, рідні, знайомі, представники влади територіальної громади.

Чин похорону відбувся у Свято-Вознесенському храмі в м.Радивилів, звідкіля багатолюдна жалобна процесія вирушила до міського кладовища. Загиблому Герою містяни, а також учні Радивилівського ліцею№2, випускником якого був Вадим Галатюк, створили коридор пошани пам’яті…

Проводжаючи в останню земну дорогу Воїна Світла, справжнього патріота, люди зупинялись, щоб схилитись на коліна, і не стримували сліз. Війна продовжує забирати найкращих.

Наприкінці церемонії прощання на кладовищі військові розгорнули над труною полеглого захисника Державний Прапор, який потім зі словами подяки передали його родині. Під виконання Державного Гімну України та трикратний залп почесної варти Вадима Галатюка поховали як Героя.

 Радивилівська громада

Список публікацій

Його серце билось в ритмі любові до рідної землі: На війні загинув кулеметник з Рівненщини // 

Радіо Трек: новини

Під Бахмутом загинув доброволець з Рівненщини // ITV

На Дубенщині попрощалися із загиблим захисником-добровольцем //Район Дубно

Галатюк Вадим Ростиславович«Вейн» (21.10.1981-14.01.2023)