Кравець Сергій

 

Публікації про Кравця А.
Рафалівка сьогодні прощалася із загиблим на війні проти держави-терориста воїном Сергієм Кравцем

Втрата близької, коханої людини це найбільший і найважчий стрес у житті. Бо разом із дорогою особою відходять у вічність усі ті надії та мрії, які з нею пов’язані.

Рафалівка сьогодні прощалася із загиблим на війні проти держави-терориста воїном Сергієм Кравцем. Поховання воїна-героя відбулося в смт. Рафалівка – селищі, в якому пройшли його дитячі і юнацькі роки, де він закінчив школу та звідки пішов у широкий життєвий шлях.

Зустрічали тіло загиблого Героя усім селищем. Люди йшли за траурним кортежем від площі Незалежності додому до загиблого Героя. На подвір’ї, де він раніше проживав, зібралися сотні людей: рідних, близьких, друзів, знайомих, односельчан і зовсім не знайомих йому, які прийшли, щоб провести в останній шлях славного воїна, який на олтар перемоги над підступним та оскаженілим ворогом віддав своє життя. Були тут і військовослужбовці, які прибули, щоб віддати пошану своєму бойовому побратиму, тому, хто ще зовсім нещодавно разом з ним розділяв будні нелегкої ратної варти на передових рубежах, а також члени Рафалівського ДФТГ, до лав якого Сергій вступив ще на початку вторгнення ерефії до України.

Траурну процесію на вулицях селища зустрічали жителі, щоб і собі приєднатися до неї та віддати останню шану своєму колишньому односельчанину.

Сьогодні рафалівська земля приймає справжнього Героя, який захищав нашу Батьківщину, нашу Україну від сепаратистів, який загинув при виконанні військового обов’язку на півдні України. Вірний військовій присязі, він віддав своє життя за те, щоб сьогодні й завтра ми жили під мирним небом. Він прожив коротке, але гідне життя і віддав його заради нас, заради миру, заради рідної держави, заради сім’ї…

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину героя. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї загиблого Захисника, разом із всією громадою схиляємо голови в глибокій скорботі. Пам’ять про Сергія Кравця житиме в наших серцях!

Не міг стримати сліз, промовляючи свою проповідь, і Отець Тарас, настоятель Храму св. Княгині Ольги, на подвір’ї якого проходила траурна панахида.

Далі…прощання рідних, близьких, знайомих, односельчан, бойових друзів з загиблим Героєм…

Під звуки кричущого плачу та шуму моря сліз домовина з тілом загиблого опускається в рідну йому рафалівську землю, щоб навіки залишитися останнім пристанищем воїна. Залишились без батька двоє донечок, без чоловіка дружина, осиротіли батьки, втратили любимого брата сестра й старший брат.

Завжди боляче, коли країна втрачає своїх кращих синів. Сергій Кравець назавжди для нас залишиться прикладом мужності та самовідданості.

Крик душі і відчаю наповнює душу, коли такі хлопці кладуть свої душі і тіла за вільну, соборну, і незалежну Україну.

Хай же божа кара покарає тих, хто розпалив війну на нашій мирній українській землі!

Смерть ворогам та вічна слава Героям!

Автор Ярослав Ярмольчук

Останній шлях Солдата України Сергія Кравця з Рафалівська територіальна громада (Відео)

Список публікацій

У бою на півдні України загинув військовослужбовець із Рівненщини // Rivne.online

 

Кравець Сергій (-25.07.2022)