Олександр Маліздерський народився у далекій Рязані. Саме там проходив службу його тато-військовий. У 1987 році подружжя Маліздерських разом із двома синами приїхало до Рівного, тут і оселилося. Сашко навчався в ЗОШ №11. Строкову службу проходив у Львові. Повернувшись додому , вступив до автотранспортного технікуму. Працював у державній охоронній службі. У 2020 році підписав контракт із прикордонною службою.Від серпня 2021 року охороняв кордон на Сході.

Олександр зустрів повномасштабну війну на передовій. Воював у гарячих точках,

39-річний інспектор прикордонної служби старший сержант Олександр Маліздерський загинув 28 лютого 2023 року під час артилерійського обстрілу в районі Бахмуту на Донеччині.

Поховають Героя на кладовищі “Нове”.

У військового залишився 9-річний син Анатолій.

Публікації про Маліздерського О.
Рівне провело в останню путь свого Героя.

“Сашко навчався в 11 школі, потім була строкова служба в армії у Львові. А вже після неї навчався у автотранспортному технікумі. Його тато військовий, він постійно був на службі, але нас вдалося вибудувати з хлопцями гарні стосунки. Ми проговорювали усі нюанси, тому жодних проблем із ним ніколи не було, навіть у підлітковому віці, коли хлопці зазвичай неспокійні. Сашко був іншим. Він не міг пройти повз чужу проблему Після технікуму він влаштувався працювати у державну службу охорони. Якось я чекала його на обід, а його все не було. Виявилося, що він побачив дитину, яка стрибала по калюжах і чимось поранилася. Сашко не пройшов повз, він на руках доніс дитину додому, щоб вона не плакала, і тільки тоді повернувся,” – розповідає мама Героя Галина.

Олександрові дуже подобалася робота в охороні. А у січні 2020 року підписав контракт із прикордонною службою. від серпня 2021 року охороняв кордон на Сході

“Він хотів бути військовим, від серпня 2021 року охороняв кордон на Сході. Саме там і зустрів велику війну, яка прийшла у нашу країну. За ці місяці вийшов із Кремінної, Северодонецька, а тут не вижив…” – продовжує мама.

Олександр хотів і надалі пов’язати своє життя із армією. Навіть запевняв маму, що покине службу лише коли піде у відставку.

“Він приїжджав у короткострокову відпустку. Ми говорили на цю тему. Сашко був старшим сержантом, хотів після війни піти вчитися, щоб стати професійним військовим,” – розповідає Галина.

У житті поза армією Олександр був розлучений, але понад усе любив сина – 9-річного Анатолія.

“Вони були наче не розлий вода, коли бачилися. При зустрічі синочок обіймав його руками і ногами, завжди біг, летів на зустріч… Такі близькі були…” – продовжує мама Героя.

Та й з мамою зберіг надзвичайно ніжні відносили. Телефонував щоразу, коли повертався з поста на базу.

“Він повторював: “Мамочко, тільки не плач. Я перший раз вернувся, і зараз вернусь.” І не вернувся…” – додає Галина.

39-річний інспектор прикордонної служби старший сержант Олександр Маліздерський загинув 28 лютого 2023 року під час артилерійського обстрілу в районі Бахмуту на Донеччині…

Прощання із Героєм відбулосяся у неділю, 5 березня, об 11.00 на майдані Незалежності в Рівному. Чин похорону здійснили опісля у Свято-Покровському соборі.

Рівне вшанувало загиблого Героя Олександра Маліздерського.

За матеріалами Рівненської міської  ради

 

 

Фото зі сторінки Олександра Третяка.

Список публікацій

У Рівному попрощалися із загиблим військовим Олександром Маліздерським // Суспільне:новини

«Мамочко, тільки не плач. Я вернусь»: У Рівному попрощаються з 39-річним Героєм // Радіо Трек: новини.

Рівне вшанувало загиблого Героя Олександра Маліздерського // Rivne online

До кінця боровся за Україну: У Рівному прощалися з старшим сержантом Олександром Маліздерським (ВІДЕО) // Рівне 1

..

Маліздерський Олександр ?? (-28.02.2023 )