Бахтін Андрій Олександрович народився 17 серпня 1987 року року в в смт Гощі Рівненського району (до 2021 р. – Гощанського району) в сім’ї вчителів.

У 2004 році закінчив Гощанську школу і вступив до Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії їмені Тараса Шевченка на загальнотехнічний факультет, який закінчив у 2009 році.

Після закінчення навчального закладу 3 роки працював вчителем інформатики і креслення рідної Гощанськоі школи.

Останнім часом працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Акріс арго» фахівцем з технічного забезпечення відділу моніторингу та технічного забезпечення.

З перших днів війни служив солдатом, старшим стрільцем 1-го відділення стрілецького взводу з охорони та оборони об’єкту № 9 Національної гвардії України.

Під час виконання обов’язків військової служби загинув 14 березня 2022 року внаслідок авіаційного ракетного удару по будівлі телевежі в селі Антопіль Рівненського району.

Похований на кладовищі у смт Гощі.

У Андрія залишилися батьки, брати, дружина та донька.

Указом Президента України від 17 квітня 2022 року № 255/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата Бахтіна Андрія Олександровича  нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Публікації про Бахтіна А.
“Несправедливо, коли помирають молоді”: у бою з російськими окупантами загинув Андрій Бахтін

Сьогодні, 15 березня, стало відомо про смерть Андрія Бахтіна. Молодий хлопець загинув у бою з російськими окупантами, захищаючи Україну.   Про це повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook Ірина Скакальська. “Сумно, невимовно важко, загинув випускник КОГПА Андрій Бахтін. Царство Небесне і співчуття рідним”, – йдеться у дописі.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Спи спокійно, воїне! Дякуємо!

Андрій Бахтін – учитель, який прагнув захищати Україну

До війни Андрій Бахтін близько трьох років був учителем, а також працював фахівцем з технічного забезпечення. На початку масштабного нападу на Україну чоловік пішов добровольцем до місцевого центру комплектування та соціальної підтримки й долучився до лав Національної гвардії України.

Як розповідає матір військовослужбовця Ірина Сергіївна, син народився у сім’ї вчителів і продовжив родинну справу. У 2004 році він закінчив Гощанську школу і вступив до Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка на загальнотехнічний факультет. Після закінчення навчального закладу 3 роки працював вчителем інформатики і креслення рідної Гощанської школи.

«Війна для нас стала поворотною точкою. Син одразу ж вирішив стати на захист України. Нам було дуже тривожно, адже Андрій не мав жодного військового досвіду та й вдома його чекала дружина з маленькою донечкою. Андрій три дні ходив  у військкомат і намагався отримати повістку. Потім все ж потрапив на службу в Національну гвардію України. Там був на посаді старшого стрільця», – згадує Ірина Сергіївна.

Як розповідає командир стрілецької роти, старший лейтенант Олег, хоч Андрію і доводилось опановувати військову справу з нуля, але він з цим справлявся на відмінно й був одним з найкращих стрільців підрозділу.

Андрій Бахтін загинув під час виконання військово-бойового завдання 14 березня 2022 року внаслідок авіаційного ракетного удару. За сміливість і вірність військовій присязі нацгвардієць нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). У Андрія залишилися донька, дружина, батьки і брати.

«Нагороди за подвиги тата»: у Рівному донечка отримала відзнаку загиблого батька

Андрій Бахтін загинув 14 березня під час обстрілу Антополя

Ще одного нашого Героя-земляка посмертно відзначено високою державною нагородою

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) відзначено Бахтіна Андрія Олександровича, жителя смт Гоща.

Напередодні відповідне посвідчення та державну нагороду голова ОДА Рівненщини Віталій Коваль вручив донці полеглого.

Андрій загинув 14 березня внаслідок авіаудару в с. Антопіль, героїчно захищаючи нашу землю від окупантів.

Нагадаємо, 14 березня на Рівненщині двома ракетами атакували телевізійну вежу та адмінприміщення біля неї. В результаті ракетного удару 21 людина загинула, ще 9 постраждали.

До війни Андрій Бахтін близько трьох років був учителем, а також працював фахівцем з технічного забезпечення. На початку масштабного нападу на Україну чоловік пішов добровольцем до місцевого центру комплектування та соціальної підтримки й долучився до лав Національної гвардії України.

У Андрія залишилися донька, дружина, батьки й брати.

Спогади рідних

Мар’яна, дружина:

«Де взяти сили, як зрозуміти, що ми більше не обіймемося, не сміятимося, не будемо більше ні чого робити разом, а ми все  робили лише вдвох. – Це страшний сон, та реальне жорстоке життя. І ні чого не притупить цю адську біль. Кохаю тебе!..».

Максим, брат:

«Я був щасливий до 14 березня.  –  А тепер просто існуємо… існую… ми тебе ніколи не забудемо… ніколи не забуду! Тепер ти наш АНГЕЛ ОХОРОНЕЦЬ! Спи спокійно! Вічна тобі пам’ять, брат! Всі твої недороблені справи ми разом доведемо до ладу,  я тобі обіцяю! Софійка в надійних руках, не переживай там…брат, мені так тебе не вистачатиме… ти для мене був більше ніж брат…».

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі зи мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 24 берез. – С. 3.

Президент нагородив орденами посмертно [захисника з Гощі Андрія Бахтіна, капітана Петра Шимка з Сарн, молодшого сержанта Івана Коваля з с. Любиковичі Сарненської громади, молодшого сержанта Максима Богданова з Вараша, посмертно орденом “За мужність” ІІІ ступеня] // Вільне слово. – 2022. – 4 серп. – С. 5.

Андрій Бахтін – учитель, який прагнув захищати Україну //  НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

«Нагороди за подвиги тата»: у Рівному донечка отримала відзнаку загиблого батька // Радіо Трек: НОВИНИ

Бахтін Андрій Олександрович (17.08.1987-14.03.2022)