Кравченко Олександр Володимирович народився 2  квітня 1996 р. в с. Роздольне Зміївського р-ну, Харківської обл. У 1998 року сім’я переїхала на Рівненщину у с. Тесів Острозького району, там і закінчив 9 класів середньої школи І-ІІ ст.

У 2013 році Олександр закінчив Харківське професійно-технічне училище у м. Первомайськ. По закінченні училища працював в воєнізованій охороні у м. Рівне.

26.05.2016 підписав контракт до військової служби, а вже 31.05.2016 року вступив до Збройних сил України та був старшим навідником 1-шої гаубичної самохідно-артилерійської батареї 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону. Брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Загинув у районі 20 км від м. Волновахи.

У військовослужбовця залишилися батьки та старший брат.

 

 

 

Публікації про Кравченка О. В.
Земляк загинув на Донеччині

12(1)5 вересня 2016 року до Острозького РВК надійшла інформація від оперативного чергового військової частини, що базується на Донеччині, про факт смерті солдата Кравченка О.В. із с. Тесів. Як зазначено у доповіді, військовослужбовець призову за контрактом солдат Олександр Кравченко був знайдений мертвим. Обставини загибелі встановлюються.

До Збройних сил України житель Острожчини вступив 31.05.2016 р., був старшим навідником 1-шої гаубичної самохідно-артилерійської батареї 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Кравченко Олександр Володимирович народився 2  квітня 1996 р. в с. Роздольне Зміївського р-ну, Харківської обл. Житель с. Тесів Острозького району Рівненської області з 1998 року. Навчався в Тесівській ЗОШ І-ІІ ступеня, у 2012 році закінчив 9 класів. Проживав разом з матір’ю Кравченко Тетяною Григорівною 1972 р.н., та братом Кравченком Миколою Володимировичем 1991 року  народження  – учасником АТО.

6-8 вересня на Острожчині було оголошено Днями жалоби. Вічна пам’ять.

 

 

Список публікацій

Земляк загинув на Донеччині // Життя і слово : Газета Острозької районної державної адміністрації, 2016. – №73/74 /10 верес./. – С. 2

Кравченко Олександр Володимирович // Книга пам’яті загиблих

Від сьогодні на Рівненщині триденна жалоба – загинув учасник АТО //  Рівне 1 : телеканал