Сергій Миколайович Шершак народився 14 квітня 1965 р. в  с. Чернеча Слобода, Буринського району, Сумської області.

Помер  2 травня  2019 року на Сході України

.

 Публікації про Сергія Шершака

У четвер, 2 травня на Сході України обірвалось життя бійця 130-го окремого розвідувального батальйону ОК «Захід» Сергія Шершака. У чоловіка обірвався тромб, цю інформацію Суспільному підтвердив начальник прес-служби оперативного командування Анатолій Прошин.

Нам також допомогли зв’язатись із побратимом померлого бійця, офіцером ОК «Захід» Валерієм Левченком. Ми попросили розповісти про Сергія Шершака більше.

До того, як прийти в наш батальйон, він проходив службу в Полку зв’язку у Рівному, звідти пішов на пенсію. До нас він прибув у 2017-му році, тоді ще в зону проведення АТО у Донецьку область. І зразу він попав у підрозділ безпілотної авіації, що займається розвідкою. Тоді ще в нас був взвод, він був головним сержантом цього взводу. З часом стала рота, нас розширили, і він залишався головним сержантом цієї роти тривалий час. Він неодноразово був на бойових виходах. Йому було 54 роки, не пив, був завжди спокійний, на 100% професіонал і надійна людина. Він десантник, Афганістан пройшов. У нього був позивний «Шерхан», він був завжди серед перших, серед кращих. У нього залишилась старенька мама, рідна сестра, дружина, двоє дітей і онук. Сьогодні дуже багато його людей проводжали, приїхали із з зони проведення ООС, і колишні спів службовці з Полку зв’язку були, – розповів офіцер.

 

Список публікацій

Шершак Сергій Миколайовисч//Книга памяті полеглих за Укрваїну

Ким був “Шерхан” – боєць, який помер на Сході//rv.suspilne.media