Сергій Ковбар народився у Рівному, закінчив ЗОШ число 8 , потім навчався у тодішньому ПТУ № 10 та Текстильному технікумі. Здобув професію електромонтера. Пройшов строкову службу в армії. Після повернення із ЗСУ Сергій працював на Рівненській фабриці нетканих матеріалів, свого часу шукав роботу за кордоном. Але врешті повернувся. Останні роки працював у сировинному цеху цементного заводу у Здолбунові (Волинь-цемент, Dyckerhoff).

З перших днів повномасштабної війни, 26 лютого, він пішов у військкомат.

І відтоді боронив нашу землю від ворога, не шкодуючи себе, був у найгарячіших точках, тримав оборону Бахмуту…

52-річний старший солдат Сергій Ковбар загинув 21 березня 2023 року, виконуючи бойове завдання в місті Часів Яр в наслідок артилерійського обстрілу противником.

Поховали Героя на кладовищі “Нове”…

Публікації про Ковбара С.
У Рівному попрощалися із загиблим Героєм Сергієм Ковбарем.

“Сергій був мовчуном, ніколи не скаржився, мало розповідав, але в останні тижні життя дав дружині настанову: “Щоб не трапилося, треба продовжувати жити.” Складно втамувати біль втрати, але саме ці слова Сергія повинні дати силу батькам, дружині та дітям – 20-річній доньці та 18-річному сину – йти далі, гордо несучи прізвище нашого сучасного Героя,” – сказав міський голова Рівного Олександр Третяк.

Вічна слава Герою і вічна пам’ять…

“Коли розпочалася повномасштабна війна, Сергію зателефонували й просили з’явитися у військкомат. 25 лютого він пішов на завод на нічну зміну, а вранці 26 поїхав у військкомат… Після цього він вирушив захищати країну,” – розповідає дружина Героя Ірина

Сергій мав золоті руки, усе, що було зроблено вдома – він зробив сам. Якщо чогось не вмів, то не соромився навчитися.

“Він був золотим чоловіком, хорошим сином – батьки вже літні люди, живуть у Рівному, добрим батьком. Ми разом виростили двох дітей – доньці 20 років, а синові – 18. А ще Сергій дуже любив жити,” – продовжує Ірина.

Про службу та події навколо Сергій практично не розповідав. Він загалом говорив мало, здебільшого відмовчувався. Два місяці їх підрозділ захищав Бахмут, а три тижні тому перевели до населеного пункту Часів Яр…

“Останні кілька місяців зв’язок був дуже поганий. Раз на кілька днів вдавалося почути голос, значить усе нормально. З нього й слова зазвичай не витягнеш. А кілька днів тому сказав мені: “Що б не сталося треба, треба продовжувати жити.” Тепер ці слова стали моїм девізом…” – розповідає дружина Героя.

52-річний старший солдат Сергій Ковбар загинув 21 березня 2023 року виконуючи бойове завдання в місті Часів Яр в наслідок артилерійського обстрілу противником.

Прощання із Героєм відбулося у неділю, 26 березня, об 11.00 на майдані Незалежності. Чин похорону здійснювали у Свято-Покровському соборі. У нього залишились також 20-річна донька й 18-річний син.

Список публікацій

Внаслідок артобстрілу загинув 52-річний солдат з Рівного // Рівне 1

У Рівному попрощалися із бійцем Сергієм Ковбарем // Суспільне новини

Поблизу Часового Яру загинув воїн з Рівного // Район Рівне

За кільки тижнів до загибелі дав заповіт родині: у Рівному попрощалися із загиблим Героєм Сергієм Ковбарем. Фото // Obozrevatel

Ковбар Сергій Михайлович (???1970-21.03.2023)