Дмитро Дзюбишин   народився  в Рівному Випускник Рівненського державного гуманітарного університету факультету математики та інформатики: Отримав спеціальність «Інформатика».  У Рівненському інституті слов’янознавства – «Банківська справа». У  2016 вперше поїхав на Схід – у зону АТО. Він відбув там п’ять ротацій, захищав кордони нашої України у Донецькій та Луганській областях.

Коли розпочалася повномасштабна війна, старший лейтенант, командир мінометної батареї 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила, Дмитро Олексійович виконував бойові завдання в Луганській області.

Командир мінометної батареї, старший лейтенант Дмитро Дзюбишин загинув внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу поблизу села Золоте на Луганщині

Дмитро Дзюбишин нагороджений Грамотою Президента України, медалями, пам’ятним знаком Дмитро з дитинства мріяв стати військовим.

Поховали Герояна  на кладовищі «Нове».

 

Публікації про Дзюбишина Д.

“Відчула, що сталася біда”: Рівне проведе в останню дорогу лейтенанта Дмитра Дзюбишина

«Доброго ранку, мамулічка. Я тебе дуже люблю,» – це останнє повідомлення, яке отримала від сина – старшого лейтенанта Дмитра Дзюбишина, пані Наталія.

«Він пішов у військкомат і фактично впросив взяти його на строкову службу, потім підписав контракт. А вже у 2016 вперше поїхав на Схід – у зону АТО. Він відбув там п’ять ротацій. Ми навіть казали сину, що не обов’язково кожного разу їхати, можна трошки зупинитися. Але він повторював «От будуть у мене діти, як я їм поясню, де я був, коли ворог топтав нашу землю?» І знову їхав… Він добре розумівся на комп’ютерах, тож неодноразово пропонували посади у штабі, але він відмовлявся – завжди йшов на передову,» – розповідає мама Героя.

У грудні минулого року Дмитро нарешті приїхав у відпустку додому. Вперше нікуди не поспішав, насолоджувався часом проведений з рідними та сестрою. Готував нові страви, шукав цікаві рецепти, аби потішити рідних.

«Дмитро дуже любив сестричку, завжди допомагав їй з математикою, навіть коли був в АТО примудрявся задачі їй вирішувати. А під час відпустки наперед зробив усі задачі і віддав мені, мовляв, нехай будуть, але сестричці не віддавай, щоб не розслаблялася,» – пригадує пані Наталя.

Із мамою у Дмитра був особливий зв’язок: найрідніша, найближча, найдорожча людина, яка тільки може бути в цьому світі…

«Він завжди знаходив можливість дати звісточку. Коротку, кілька слів, але я знала, що все добре. Завжди намагався мене заспокоїти. Але якось не стримався і сказав: «Мам, вони не люди, ми не можемо пустити їх до вас…»

Останнє повідомлення мамі Дмитро надіслав о 10.40 29 травня, а вже до полудня його не стало…

«Я написала йому іще кілька разів того дня, але відповіді не було. Наступного – теж жодної звістки. Тоді я відчула, що сталася біда…» – пригадує пані Наталя.

Командир мінометної батареї, старший лейтенант Дмитро Дзюбишин загинув внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу поблизу села Золоте на Луганщині.

Прощання із Героєм відбудеться у понеділок, 6 червня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі «Нове».

 

Добрий, щедрий, завжди оптимістично налаштований. Дмитро захищав справедливість, за що його любили і поважали як командира. А ще цінував дружбу, тому особливо складно й болісно переживав загибель побратимів…

Дмитро Дзюбишин нагороджений Грамотою Президента України, медалями, пам’ятним знаком. Та справжньою нагородою вважав сім’ю. 30-річний Діма мріяв одружитися, мати двох синів та двох донечок, побудувати великий будинок, аби жити там усім разом…Дмитро навчався в гуманітарній гімназії. Опісля, здобув дві вищі освіти: у РДГУ отримав спеціальність «Інформатика», а у Рівненському інституті слов’янознавства – «Банківська справа». Проте, хлопець завжди мріяв про військову службу. У 2016 році він вперше відправився на Схід – у зону АТО. Там відбув п’ять ротацій. Командир мінометної батареї загинув внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу поблизу села Золоте на Луганщині.

 

За інформацією Рівненської міської ради

 

Список публікацій

«Назавжди молодий»: 30-річний Герой з Рівного загинув у війні за Україну //   Радіо Трек: новини

Завтра у Рівному прощатимуться із загиблим бійцем Дмитром Дзюбишиним // Рівне вечірнє

«Мам, вони не люди, ми не можемо пустити їх до вас…». Захищаючи Україну загинув рівнянин Дмитро Дзюбишин //Горинь

Плакали навіть досвідчені воїни. Рівне – на колінах – проводжало Героя (ФОТО) // Радіо Трек: новини

Дзюбишин Дмитро Олексійович (?? 26. 04.1991-29.05.2022)