Костянтин Володимирович Друзь — сержант, головний сержант – командир 3-го відділення навчального взводу навчальної роти батальйону вишколу особового складу окремого загону спеціального призначення «Азов» НГУ, що загинув у ході російського вторгнення в Україну у 2022 році, учасник російсько-української війни.

за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, зразкове виконання службового обов’язку  Указом  Президента України від 25 березня 2022 року № 168/2022 Костянтин Володимирович Друзь нагороджений орден «За мужність» III ступеня (2022, посмертно)

 Публікації про Друзя К.

Рівненська ОВА повідомляє:

Хлопці були близькими друзями, вірними побратимами. Обоє загинули як справжні воїни. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, зразкове виконання службового обов’язку Віталій Семчук та Костянтин Друзь посмертно нагороджені орденом «За мужність» III ступеня.

Борди з їхніми фото тепер на вулицях Рівного.

Список публікацій

Ничипорук І. Рівняни зі сльозами на очах проводжали своїх Героїв [Текст] / І. Ничипорук // Сім днів [Рівне]. – 2022. – № 47/24 листоп./. – С. 2.
Про загиблих в російсько-українській війні рівнян: Дмитра Марцинковського та бійців полку «Азов» Віталія Семчука і Костянтина Друзя.

Костянтин Володимирович Друзь // Вікіпедія:вільна енциклопедія

У боях за Маріуполь загинули бійці полку «АЗОВ» з Рівного // ITV

Друзь Костянтин Володимирович (позивний Ейс) (01.02.2000-12.03.2022)