Козак Назар народився 20 липня 1995 року в селі Переросля Дубенського району. Вчився у місцевій школі. Щонеділі виконував обов’язок прислужника у церкві. Після школи вступив у Дубенське вище художнє професійно-технічне училище. Згодом працював у місцевому селянському господарстві. У березні 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ. Після короткої підготовки у навчальному центрі потрапив служити у 54 бригаду. Службу проходив у якості старшого сапера в одному з найгарячіших місць у Волноваському районі на Донеччині.

9 травня 2022 року внаслідок авіаудару у бою за Батьківщину загинув 26-річний Назар Козак у селі Єлизаветівка Волноваського району Донецької області.

Публікації
Загинув старший сапер Козак Назар з Дубенського району

9 травня загинув 26-річний Козак Назар Валерійович, житель села Переросля, старший солдат (старший сапер інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення).

Як повідомила Тараканівська Громадавоїн загинув внаслідок авіаудару у бою за Батьківщину, виявивши стійкість і мужність в селі Єлизаветівка, Волноваського району, Донецької області.

“У скорботі Тараканівська громада!
Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця. Це важка втрата для кожного із нас…Глибоко сумуємо разом з родиною.
Молитвою, добрим словом, згадаймо Героя, який боронив рідну землю, і віддав життя за Україну і наше майбутнє.
Царство небесне і вічна пам’ять…”

Список публікацій

Дубенська РВА [районна військова адміністрація] інформує [: коротко про ситуацію на Дубенщині] // Сурми Радзивілів. – 2022. – 20 трав. – С. 3.

Вічна слава нашим Героям! // Вісті Рівненщини. – 2022. – 20 трав. – С. 2.

Коротка інформація про Назара Козака з с. Переросля Дубенського району, який загинув внаслідок авіаудару в с. Єлизаветівка Волноваського району Донецької області.

 Мащенко П. Провели у Вічність Героя Назара Козака [- жителя Перерослі Дубенського району, який загинув у бою внаслідок ворожого авіаудару в Донецькій області] / П. Мащенко // Дзеркало плюс : (Дубно). – 2022. – 19 трав. – С. 2.

 Минулого тижня Дубенщина попрощалась із загиблими військовослужбовцями [: Назаром Козаком з села Переросля Тараканівської громади та Дмитром Бицем з села Ситне Крупецької громади] // Скриня. – 2022. – 19 трав. – С. 7.

Минулого тижня Дубенщина попрощалась із загиблими військовослужбовцями [Назаром Козаком, жителем с. Переросля Тараканівської громади Дубенського району та Дмитром Бицем, жителем с. Ситне Крупецької громади Дубенського району] // Дзеркало плюс : (Дубно). – 2022. – 19 трав. – С. 6.

Загинув старший сапер Козак Назар з Дубенського району // Горинь.info

 

Козак Назар Валерійович (20.07.1995-09.05.2022)