Лойчук Ігор Федорович народився 16 серпня 1968 року в с.Крилів Корецького району Рівненської області .
Батько працював кіномеханіком. Мати працювала у місцевому колгоспі. У сім’ї було 4 дітей, Ігор – наймолодший.
У 1975 році Ігор пішов до 1 класу Крилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів , яку закінчив у 1985 році.  Навчався у льотно-технічному училищі м. Кіровоград, служив у збройних силах у Тамбовській області.
Після служби в армії працював різноробочим. У нього від двох шлюбів четверо дітей.
З 1 липня 2016 року служив за контрактом у військовій частині 1008 14 бригади. Прапорщик, майстер-номер обслуги. 14-а окрема механізована бригада. Син Юрій, як  батько,   з 2017 року служить за контрактом у військовій частині 1008 14-ої бригади.
Помер 12 листопада 2019 року через хворобу серця під час несення служби в районі с. Попасне, Новоайдарський район, Луганська область.
Похований у с. Крилів, Корецький район, Рівненська область.

 

Публікації про Лойчука І.

14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого

Через хворобу серця передчасно помер прапорщик 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Ігор Лойчук. Поховали його в рідному селі.

« Досвідчений, врівноважений, він любив людей і життя. Ігор Федорович завжди був прикладом для молодих побратимів, мудрим порадником та помічником для всіх, хто мав честь служити з ним пліч-о-пліч… Передчасна смерть не дала йому зробити ще так багато… Спочивай із миром, побратиме… Пам’ять про тебе горітиме в наших душах незгасимою свічкою… Командування та особовий склад військової частини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного”,

Дякуємо ВОЇНОВІ-ЗАХИСНИКУ за те, що захищав нас на землі і захищатиме на небі та вшановуємо його світлу пам’ять Днем жалоби.

Він назавжди лишився в наших серцях нескореним символом мужності і патріотизму, справжнім Сином України. Виловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким загиблого. Співчуваємо! Сумуємо! Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!

Брат Юрій, сестра Галя, Ігор

 

Лойчук Ігор Федорович (16.08. 1968-12.11. 2019)