Дмитро Марцинковський  народився у Рівному. Здобув фах системного адміністратора. Він по 12 годин проводив за комп’ютером, хотів змін, щось кардинально інше. Упродовж восьми останніх років працював менеджером з продажу. Дмитро не служив в армії. Його тато із 2014 року був в АТО, з березня — знову воює проти росії.

У червні місяці Дмитро пішов добровольцем у військкомат аби стати на захист Батьківщини.Спочатку – доброволець, потім – військове навчання у Британії та на Львівщині. А далі – лінія фронту.   Сужив у одній бригаді із батьком. Хотіли перевестися до одного підрозділу. Та скоро  він потрапив на передову.

31-річний солдат Дмитро Марцинковський загинув 9 листопада внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини на Донеччині.

Поховали на  його на кладовищі “Нове”.

Публікації про Марцинковського Д.

17 листопада у Рівному в останню путь провели солдата Дмитра Марцинковського.  Прощання із Героєм відбулося  17 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності.

Дмитро з Анною разом сім років, два з них — у шлюбі. Разом втілювали спільні задуми — подорожували, побували у кількох країнах. Цього року планували поїхати в Португалію, аби побачити океан, але війна усе змінила.

“Дмитро спершу потрапив на навчання у Британію, потім на Львівщину. Тоді я дізналася, що вагітна. Діма був дуже щасливий, що стане татом. Коли ж вдалося на кілька днів приїхати, ми разом дізналися, що чекаємо на хлопчика… Діма був надзвичайно люблячий, добрий, чесний…” – продовжує Анна.

Дмитро служив у одній бригаді із батьком. Хотіли перевестися до одного підрозділу, але не встигли. Тож Дмитро вирушив на передову… Анна пригадує, як тато Дмитра дивувався, бо ж не думав, що його син буде настільки затятим воїном.

“Він дуже рідко називав мене по імені, здебільшого “кохана”. Як було там — не розповідав, беріг мене, заспокоював. Казав мені: “Кохана, не переживай, все буде добре. Просто мені треба тут трошки попрацювати і я обов’язково повернусь,” – продовжує дружина Героя.

Він мріяв про щасливе життя, та на жаль, загинув, не дочекавшись народження сина.

31-річний солдат Дмитро Марцинковський загинув 9 листопада внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини на Донеччині.

 

 Список публікацій

У Рівному знову прощання: під час виконання бойового завдання загинув 31-річний солдат Дмитро Марцинковський //  Рівне1

Рівне знову у жалобі: в останню путь провели Дмитра Марцинковського (ФОТО) // Рівне1

Знову трагічна новина: у Рівному попрощаються з 31-річним воїном, який загинув на Донеччині // Волинь

Микитюк В.  Загинув, не дочекавшись народження сина: щемлива історія про українського героя //Факти

 

 

 

Марцинковський Дмитро ??? ( 1991- 09.11.2022)