Сергій Медвідь народився 16 лютого 1978 року. Проживав у місті Костопіль. Закінчив Костопільське СПТУ-14, за спеціальністю — столяр.

В період з 1996-1997 років проходив строкову військову службу. В 2015- 2016 роках брав безпосередню участь в АТО на території Луганської та Донецької областей.

В березні 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації.. Сергій був надзвичайно мужнім та відважним бійцем, завжди першим ішов у бій.

Старший солдат-навідник Сергій Медвідь загинув 17 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області.

.Сотні земляків прийшли до собору Петра і Павла, щоб віддати данину шани і поваги Герою.
Сергія поховали поруч з іншими Героями на “Новому” кладовищі. У героя залишились мама, донька Яна.

Публікації про Медвідя С.

«Сергій був надзвичайно мужнім та відважним бійцем, завжди першим рвався у бій. Ніхто й не сумнівається в тому, що війна забирає справді достойних, найкращих із нас. За свободу рідної землі та звільнення її від російських окупантів Сергій, не вагаючись, віддав найцінніше, що мав – власне життя. Ми влаштовані так, що завжди сподіваємось на краще, тому горе повсякчас застає нас зненацька. Важко підібрати слова для того, аби виправдати втрату наших земляків, друзів, рідних та дорогих нам людей. Це заради пам’яті про них маємо обов’язково думати про майбутнє, масштабну відбудову держави, адже знаємо, що перемога буде нашою, бо жодна сила на землі не здатна побороти патріотизм мільйонів українців. Таких, як Сергій Медвідь! Слава Україні! Слава Герою! Вічна пам’ять справжньому патріоту!»

за інформацією  Костопільська міська рада

22 серпня 2022 року до Костопільської міської ради надійшов лист від командира механізованого батальйону військової частини А-7015 із проханням повідомити усіх жителів громади та окремо родину військовослужбовця про достойну службу старшого солдата Медвідя Сергія Михайловича. Зокрема в листі написано : « Старший солдат Сергій Медвідь за час служби у військовій частині на посаді навідника 2-ї механізованої роти механізованого батальйону зарекомендував себе як дисциплінований і працьовитий військовослужбовець, свято і непорушно додержується Конституції України, віддано служить українському народові. За час проходження служби в нашій частині неодноразово був відмічений за самовіддану службу, вміле виконання завдань, зразкову військову дисципліну . Своєю нелегкою службою він гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України. Нехай він послужить зразковим прикладом для майбутніх поколінь жителів вашого міста. Вірю, що майбутні захисники, ваші земляки, юнаки та дівчата, які прийдуть до лав ЗСУ, будуть брати з нього приклад і будуть так само гідно виконувати завдання за призначенням та захищати нашу рідну землю. Разом до Перемоги! Слава Україні!»

Спогади мами : « Мені дуже не вистачає сина, він був моїм помічником і опорою. Здоров’я у мене погіршилося , а Сергій завжди мені в усьому допомагав . Він був спокійний, працьовитий, любив слюсарську справу, ремонтував велосипеди. Одна тепер надія у мене на внучку Яну, яка підтримує фізично і морально» .

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 27 серп. – С. 5.

Під Бахмутом поліг старший солдат з Рівненщини // Радіо Трек

На Донеччині загинув старший солдат з Костопільщини Сергій Медвідь // Рівне1

У боях на Донеччині загинув навідник із Костополя // Rivne Media У Костополі провели в останню дорогу 44-річного навідника, який поліг біля Бахмута // RIVNE.MEDIA

Медвідь Сергій Михайлович (16.02.1978-17.10.2022)