Микола Сірук народився у Рівному, закінчив ЗОШ число 11 ,  продовжив навчання у коледжі, де здобув фах лаборанта хімічних досліджень.

Веселий, добрий, спортивний юнак пройшов службу в армії у Кропивницькому. А коли повернувся додому, працював у рідному місті та за кордоном. На  початку  війни Микола повернувся додому та пішов захищати  рідну землю.

Мріяв служити в “Азові”   Під обстріл Микола з побратимами потрапили, коли повертались із завдання. Із численними пораненнями його доставили у лікарню.

Від отриманих поранень 25-річний Микола Сірук помер 19 січня..

Поховали  Героя  на кладовищі “Нове”.

Публікації про  Сірука М.

“Хто, як не я” – говорив він рідним, коли став пліч-о-пліч з побратимами на захист України. Щирий патріот любив своїх рідних та Батьківщину понад усе.

“Він дуже хотів служити в АЗОВі. Дуже радів, коли все ж туди потрапив, був там серед своїх,” – пригадує сестра Героя Вікторія.

Микола відчував себе на своєму місці, мужньо виконував свій обов’язок захисника України.

Вони вже поверталися із завдання, коли потрапили під обстріл. Із численними пораненнями його доставили у лікарню, але врятувати життя Героя, на жаль, не вдалося…

25-річний Микола Сірук помер від отриманих поранень 19 січня…

Сестра Героя пригадує його останні слова, сказані побратимам: “Нехай наші азовці прочитають молитву, яку ми читали щоранку. А на моїй могилі повісять прапор України та АЗОВу.”

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 22 січня, об 11.00 на майдані Незалежності.

22 січня рівняни віддали останню шану двом захисникам України – Миколі Сіруку та Дмитру Єфіменку. Бійці загинули у боротьбі за свободу нашої країни.

 

Рівненська міська рада

Список публікацій

На фронті загинув воїн з Рівного Микола Сірук // Рівненські новини

У Рівному попрощались із бійцями Миколою Сіруком та Дмитром Єфіменком // Суспільне:новини

«Хто, як не я»: У Рівному попрощаються з двома Героями, які віддали за Україну найдорожче (ФОТО) // Радіо Трек: новини

Сірук Микола Сергійович (31.03. 1997-19.01.2023)