Андрій Нестерук народився у Рівному. Закінчив ЗОШ № 26 , а за тим здобув фах столяра-верстатника. Чоловік спробував себе у різних галузях — працював охоронцем,і в будівельних супермаркетах, і складав меблі, . А згодом заробляв кошти для родини за кордоном. Найбільше йому подобалася робота з деревом, саме цій справі присвятив найбільше часу…

Призваний на військову службу.

Був санітаром-стрільцем, хотів вивчитися на військового медика.

38-річний солдат Андрій Нестерук загинув у бою неподалік села Червонопопівка на Луганщині 20 лютого 2023 року.

Поховали Героя на кладовищі “Нове” в Рівному

Публікації про Нестерука А.

“Ми повернулися у Рівне іще до початку війни, адже помер тато Андрія. Він почав шукати роботу, працював на складах, а за тим влаштувався оператором на данську меблевій фабрику. А в квітні пішов сам до військкомату. Сказав, що більше не може сидіти дома… Хоча досі в армії не служив, не підходив за станом здоров’я… Але сказали чекати, тож Андрій працював на фабриці, аж поки у листопаді його мобілізували,” – розповідає дружина Героя Тетяна.

Військова служба Андрієві подобалася, він був постійно заклопотаним, розповідав дружині про численні обов’язки, відповідальність перед і за хлопців, які служать разом із ним.

“Він ніколи не казав, що у нього на душі, як він почувається, що його турбує. Все тримав у собі, лише казав, що треба хлопцям, що треба за ними слідкувати, щоб займалися потрібними справами. Був надзвичайно відповідальний, але водночас дуже чутливий. Я ще дивувалася, як він там зможе, але Андрій міг усе — не було нічого, щоб йому не вдавалося,” – продовжує Тетяна.

Надзвичайно добрий, щирий та веселий Андрій понад усе в житті любив донечку — 14-річну Анну. З нею проводив максимум часу, ні в чому не відмовляв, виконував усі забаганки. Та й для неї тато — найкращий у світі, найдобріший, найніжніший…

“Андрій ішов на війну заради всіх, хоч певно страх та злість на усі події все ж був. Проте в армії він відкрив нові грані себе. Був санітаром-стрільцем, хотів вивчитися на військового медика, але сталося інакше…” – додає дружина Героя.

38-річний солдат Андрій Нестерук загинув у бою неподалік села Червонопопівка на Луганщині 20 лютого 2023 року…

Прощання із Героєм відбулося 2 березня, о 10.00 на майдані Незалежності.

Рівне провело в останню путь свого Героя Андрія Нестерука.

Андрій – яскравий приклад справжнього захисника, приклад незламного Героя, який усе робить заради своєї країни. Він не міг лишитися осторонь, не міг просто спостерігати за тим, як ворог знущається із його країни. Тому залишив своїх найрідніших – дружину, 14-річну донечку – і взяв до рук зброю.

Вічна слава тобі, Герою, вічна вдячність від кожного українця. Сили та мужності рідним пережити цю втрату

Рівненська міська рада
 
Список публікацій
На Луганщині загинув 38-річний солдат із Рівного // Рівне вечірнє
Найбільше любив донечку: у Рівному завтра попрощаються із загиблим захисником //Rivne Media
У Рівному попрощалися із загиблим на війні солдатом Андрієм Нестеруком (ВІДЕО) // Сфера-ТВ
Нестерук Андрій ?( -20.02.2023)