Богдан Полюхович народився 01. 08. 1990 року в м. Костопіль. Навчався в ЗОШ № 5. З дитинства захоплювався технікою, відвідував гурток по картінгу. У 2008 році призваний на строкову військову службу м. Гайсин Вінницька область у протиповітряні війська.

В мирний час Богдан займався ремонтом автомобілів, працював водієм, їздив на заробітки. В 2010 році. одружився, у 2011р. народився синочок Дмитрик.

З 2015 по 2017 рік відстоював територіальну цілісність Батьківщини на Луганському та Донецькому напрямках в складі 57 Кіровоградської бригади. Є учасником АТО. 2015 року, отримав поранення правої руки під населеним пунктом Зайцеве .

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну з 25 .02. 2022 року служив у Костопільській в/ч 0532, був переведений у бойову частину до м. Яворів, Львівської області. Проходив навчання до 07.12.2022р . Воював з  російським агресором в складі 24 ОМБр ім. короля Данила .

7 грудня 2022 року, під час бойового зіткнення та обстрілу в районі н.п. Опитне Донецької області загинув командир бойової машини – командир 3 механізованого відділення 3 механізованого батальйону військової частини А0998, молодший сержант ПОЛЮХОВИЧ Богдан Віталійович.

Похований на кладовищі « Нове» м. Костопіль, поряд з воїнами небесного легіону.

Публікації про Полюховича Б.
У Костополі в останню дорогу провели двох Героїв (ФОТО)

Мешканці Костопільської громади провели в останню дорогу захисників — Богдана Полюховича і Василя Левчука.

Урочисто попрощатися з Героями на майдан Шевченка прийшли сотні костопільчан.

– Сльози втрати, давно виплакані ріднею, стояли цього разу в очах засмучених мешканців тихого Костополя, який тривалий час залишається таким завдяки захисникам України. Щиро дякуємо батькам за синів-Героїв, співчуваємо, сумуємо разом з рідними, близькими та друзями. Схиляємо голови у молитві за наших Воїнів Світла, котрі, не вагаючись, віддали своє життя за нашу з вами волю, – повідомляє міська рада.

Спогади мами

« Богдан був дуже добрим, світлим, працелюбним, комунікабельним, життєрадісним. Мав багато шкільних друзів та побратимів з АТО, був душею компанії, любив тварин. 07 грудня 2022р. поїхав на Схід, нам подзвонив і повідомив, що ще не розподілили. Останній дзвінок був 10 грудня 2022 року. Далі ми тиждень чекали , не відповідав…19 грудня повідомили з Костопільського військкомату, що син загинув».

Список публікацій

Війна забрала життя ще одного нашого земляка: Рівненщина – у смутку (ФОТО) // Радіо Трек: новини

Знову трагічна новина: на війні загинув військовий з Рівненщини (Фото) // Волинь

В боях з окупантами загинув костопільчанин Богдан Полюхович (ФОТО) // Рівне1

Полюхович Богдан Віталійович (1.08.1990-17. 12. 2022)