Віталій Іванович Прокопчук народився 06.04. 1974 року у с. Голишів Рівненського району. У 1989 році закінчив Голишівську восьмирічну школу. З 1989 по 1992 роки навчався в Клеванському СПТУ №23 , де здобув професію тракториста, шофера та комбайнера. За фахом не працював.

Після одруження проживав у с. Застав’я. Деякий час працював бетонувальником на заводі залізобетонних виробів агрофірми ,,Зоря’’, потім на Рівненському хлібозаводі ,,Рум’янець’’. До війни працював в охороні на підприємстві ПрАТ,,Рівнеазот’’. Мав сім’ю – дружину та двох дорослих синів.
Загинув солдат Віталій Прокопчук під час виконання бойового завдання 13 вересня 2022 року в м. Лозова Харківської області.

Публікації  про Прокопчука  В.

 Публікації про Прокопчука В.

Зустріли “живим коридором” нашого полеглого воїна Прокопчука Віталія Івановича

Спогади
Володимир Прокопчук , старший брат Віктора : ,,Нас в сім’ї було п’ятеро : двоє дівчат та троє хлопців. Батьки працювали у колгоспі зранку до вечора , тому домашньої роботи вистачало всім. Вітя був найменшим серед нас, хлопців, але завжди в усьому нам допомагав. Був добрим , щирим ,чесним і справедливим. Ми були дуже дружні.
Боляче… Ніколи не забудемо, і ніколи не пробачимо …’’

Володимир Віталійович Яцук , директор заводу залізобетонних виробів агрофірми ,,Зоря’’:

,,Віктор працював в нашому колективі лише декілька років ,але залишив по собі приємні спогади. Спокійний, врівноважений, серйозний та відповідальний хлопець. Був гарним взірцем для колег по роботі. Зразковий сім’янин . Любив пожартувати, ніколи ні на кого не ображався. І взагалі – був чудовою людиною.’’

Оксана Кухта , однокласниця Віктора :,,Ніяк не можу змиритися з думкою про те, що Віті вже немає серед нас. Він був надзвичайно хорошою людиною. Завжди веселий, привітний . Нічим особливо не виділявся серед усіх нас . Ми частенько бачилися в школі, на зустрічах випускників. З приємністю згадували все пережите в стінах рідної школи.
Пишаємось своїм однокласником , вічна йому пам’ять. Cлава Україні ! Героям слава !’’.

Список публікацій

Трагедія на Рівненщині: у боях з росіянами загинули шестеро військовослужбовців //ITV 

У боях за Україну загинуло шестеро військових з Рівненщини // Волинь 24

Громада біля Рівного провела двох Героїв //.0362.

Зорянська громада на війні втратила двох захисників // Рівне 1

На війні загинули військовослужбовці із Зорянської та Демидівської громад // ЧаРівне

Прокопчук Віталій Іванович (06.09.1974 –13.09.2022)