Придюк Микола народився 16 червня 1993 року в м. Дубровиці Рівненської області.

У 2010 році вступив до НУВГП на спеціальність екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, згодом у магістратуру, які закінчив у 2015 році за спеціальністю прикладна екологія та збалансоване природокористування, отримав кваліфікацію інженер з охорони навколишнього середовища.

З початком повномасштабного вторгнення Микола Придюк долучився до лав Збройних сил України. Командир кулеметного взводу захищав свою родину та Батьківщину на різних ділянках фронту. 24 вересня 2022 року при виконанні бойового завдання в Донецькій області воїн загинув.

28 вересня 2022 р. у с. Крупове, жителі Дубровицької громади провели в останню путь свого земляка, Придюка Миколу. Поховали Героя на Крупівському кладовищі.

У загиблого залишилися дружина, донька та батьки.

Публікації про Придюка М.
Вчора, близько 15 год.в Донецькій області загинув наш мужній Земляк- Патріот Микола Придюк
Про це розповіли побратими Захисника.
З перших днів війни Микола добровольцем пішов захищати Батьківщину. Був командиром взводу. Дмитро Котяй,друг і побратим Миколи, сказав: ” Не стало прекрасного друга, сміливого Воїна, розумної щирої Людини…Важка втрата для всіх побратимів”
Це дуже велика і непоправна втрата для родини Миколи. Він був єдиним прекрасним Сином у батьків, був люблячим чоловіком для дружини та турботливим татом длядонечки…
Уклін батькам, які виховали Сина- Героя!
Співчуваємо рідним. Схиляємо голову у зажурі за гідним Сином України!

Facebook-сторінка Дубровиця районна

Жителі Дубровицької громади зустріли загиблого Героя, нашого земляка, командира кулеметного взводу Миколу Придюка 1993 року народження.

Кортеж з тілом загиблого Героя зустріли на майдані «Злагоди», проїхав до батьківського будинку в місті Дубровиця, далі в село Крупове де і проживав воїн.

Героя зустрічали жителі всієї громади навколішки, дякуючи за його жертву, ціною свого молодого життя наш воїн, дає нам надію та віру, що Україна переможе.

Сьогодні, 28 вересня у селі Крупове, жителі Дубровицької громади провели в останню путь земляка, Придюка Миколу Миколайовича, який загинув 24 вересня в населеному пункті Бахмут Донецької області, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. Миколі було 29 років. Молодий чоловік, люблячий батько, турботливий син, справжній патріот, справедливий, добрий та чуйний товариш. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму, незламності.

Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування.

Ми поділяємо горе родини Героя та разом схиляємо голови в глибокій скорботі.

У церкві рідного села відбулася панахида за військовослужбовцем. На Крупівському кладовищі з Миколою, який героїчно загинув на сході України, попрощалися востаннє, схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти.

Ніколи не пробачимо та не забудемо смерть кожного нашого захисника.

Микола Придюк – наш Герой і пам’ять про нього вічна!

Слава Україні! Героям Слава!

Facebook-сторінка Дубровицька міська рада

 

Список публікацій 

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 6 жовт. – С. 5.

Обороняв східний рубіж: у бою загинув командир взводу з Дубровиччини  // Сарненські новини. – 2022. – 29 верес. – С. 2.

Рівненщина попрощалася з героями // Вісті Рівненщини. – 2022. – 7 жовт. – С. 2.

На Донеччині загинув командир кулеметного взводу з Рівненщини // Рівне Онлайн

В Дубровицькій громаді провели в останню путь загиблого Миколу Придюка // Вісті Рівненщини

Придюк Микола Миколайович (16.06.1993-24.09.2022)