Навчався в коледжі впродовж 1999-2002 рр. за професією «Машиніст насосних і компресорних установок».
Сергій – військовий з досвідом, командир танкового взводу. Пройшов Донецький аеропорт, Піски та Водяне.
Сергій Рижук був військовослужбовцем 128 гірсько-штурмової бригади.  Під час танкового бою, Сергій відтягнув ворожий вогонь на свій танк, чим врятував життя побратимів. Поховали Героя селяни поруч із бойовою машиною, точні координати повідомили військовим. І як тільки окупанта вдалося вибити із населеного пункту, тіло бійця доставили на Рівненщину.

07.04.2022 року  похований на Алеї Героїв кладовища «Нове», м. Рівне.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України №128/2022 Рижука  Сергія Георгійовича  — старшого лейтенанта Нагороджено  орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно)

Список публікацій
У Рівному попрощалися із загиблим командиром танкового взводу Сергієм Рижуком

У Рівному на майдані Незалежності сьомого квітня попрощалися із танкістом Сергієм Рижуком, який віддав своє життя, захищаючи Україну від нападу російських військ.

“Сергій був дуже добрим, щирим, людяним, завжди приходив на допомогу. Я з ним працювала, то я його добре знаю. Кажуть, Бог забирає кращих, напевно так і сталося”, – розповідає знайома Тетяна Луцюк.

“Село, де він загинув, було лінією фронту активних бойових дій. Місцеві жителі, лише коли трошки стишилися бої, змогли приховати екіпаж танку, який був підбитий рашистами, в землі, поруч підбитого танку. Наші солдати були там поховані”, – каже міський голова Рівного Олександр Третяк.

“Він присвятив себе повністю, він був в цьому ділі, як то кажуть, ас, він був професіонал. Плюс до того, в нього був характер такий, він був стриманий, він був дуже мужнім. Справжній військовий. Я можу сказати, що мені за нього не соромно. Кожен має орієнтуватися на таких людей”, – пригадує дружина загиблого Наталія Рижук.

Як прийшла війна в наш край в 14 році, Сергій  був перший, хто з нашої місцевості проявив бажання, він сказав, що я йду захищати свою батьківщину. Він був хорошою світлою людино, веселою, душа компанії, він завжди при носив радість, тепло в нашу компанію, такими друзями треба пишатися, що я можу сказати, – Олександр друг загиблого героя

 

 

Публікації про Рижука С.

У Рівному попрощалися із загиблим командиром танкового взводу Сергієм Рижуком // Суспільне :новини

У Рівному попрощалися з танкістом, який поклав життя  на захист України //Rivne Media

Викликав вогонь на себе, щоб врятувати побратимів: у Рівному прощались з Героєм (ВІДЕО) //  NTV

Рижук Сергій Георгійович (09.01.1984 -02.03.2022)