Сергій Сало народився у Рівному. Навчався у ЗОШ № 23 . Фах маляра-штукатура здобув у ПТУ №1. Служив в армії, де отримав звання сержанта.
Все життя працював за спеціальністю у Рівному та за кордоном. У 2018 році записався добровольцем у зону АТО — на Схід нашої країни. Його служба проходила у гарячих “точках” — Мар’янка, Широкіно… А коли повернувся, знову взявся за улюблену справу.

З початком війни сам пішов у військкомат.. Служив у Рівному, пізніше на Волині, звідки його перевели в зону безпосередніх бойових дій, під Бахмут. Згодом  підрозділ Сергія перевели на Харківщину.

Серце 44-річного сержанта Сергія Сала зупинилося 22 грудня у Куп’янському районі Харківщини…

У Сергія Сала залишилися дружина та двоє дітей: 13-річна донька та 19-річний син — курсант Національної академії внутрішніх справ. Поховали Сергія на Алеї героїв на кладовищі “Нове”.

 

Публікації про Сало С.

Рівне попрощалося із захисником України сержантом Сергієм Салом, який до останнього подиху стояв на сторожі нашої свободи та незалежності.

“Сергій Сало, корінний рівнянин, який все життя присвятив нашому місту. Він безмежно любив свою сім’ю: дружину, сина й доньку. Та понад усе любив свою країну.

У 2018 році добровольцем вирушив у зону АТО, а вже у 25 лютого 2022 року так само не чекаючи на виклик, знову був у військкоматі,” – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

“Сергій дуже любив Україну. Він був патріотом своєї країни. Тому не міг лишитися осторонь. Хоча він був упевнений ще тоді, що на цьому все не зупиниться, що вони підуть далі. Тому потрібно бути обачними. І коли все знову почалося, вже на наступний день, 25 лютого, сам пішов у військкомат, не чекаючи ніякого виклику чи повістки,” – розповідає дружина нашого Героя Світлана.
“Він був небагатослівним. Я намагалася розпитати, де він саме, але часто чула лише, що цього не можна казати. Першого серпня Сергій зателефонував, сказав, що в лікарні. Він був поранений, але, на щастя, досить легко. Через два тижні, коли виписався, відразу повернувся до своїх хлопців,” – продовжує Світлана.

Надзвичайно добрий, але сильний по духу. Він умів пробачати, не тримав на людей зла. Понад усе любив свою сім’ю — дружину та двох діток — 19-річного сина, який навчається в Національній академії внутрішніх справ, та 13-річну донечку. Саме вона була для нього всім — від народження і далі, звикла до його рук…

“Він попереджав, коли йшли на позиції, що зв’язку може не бути кілька днів. Востаннє ми говорили 21 грудня. Голос був якийсь інший, і відповідав коротко, але не признавався, що з ним щось не так. Домовились, що поговоримо іншим разом… Але більше на зв’язок Сергій вже не вийшов. Лише 27 грудня пролунав дзвінок з військкомату, і я відразу усе зрозуміла…” – продовжує дружина нашого захисника.
Рівненська міська  рада

Віддати шану загиблому прийшли близькі та знайомі, зокрема — однокласники, з якими Сергій навчався у школі №23.

“Згадалися ті роки — сидів зі мною за партою, дружили. Гарний, порядний хлопець. Зібралося багато однокласників, класна керівниця, дуже шкода, що така нагода нас зібрала. Він воював з 2018-го року в зоні АТО, досвід у нього був”, — розповіла однокласниця загиблого Тетяна Панасюк.

Список публікацій

У Рівному попрощалися з 44-річним Сергієм Салом // Суспільне. Новини

Рівне попрощалося із захисником України сержантом Сергієм Салом (Фото) // Преса Рівне

Рівняни провели в останню дорогу сержанта Сергія Сало //Рівне вечірнє

 

Сало Сергій Васильович (12.06.1978-22.12.2022)