Чміль  Ігор  Іванович  народився 17 квітня 1977 року в місті Березне на Рівненщині. Після закінчення Березнівської гімназії  вступив до Дубнівського  медичного училища та  здобув  спеціальність фельдшера.

У мирному житті Ігор працював медичним  працівником,   підприємцем. Ігор дуже любив техніку, займався ремонтами автомобілів працював на станції технічного обслуговування. Він був добрий, веселий, життєрадісний, товариський, завжди усміхнений.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну він перебував у лавах Збройних Сил України, захищаючи дружину, доньок, матір і весь український народ від рашистської чуми. Ігор був бойовим медиком. У нього, як і в кожного українця, були світлі мрії, бажання, сподівання, які обірвала безжальна смерть, принесена ворогами.

18 грудня 2022 року  під час мінометних обстрілів  Ігор загинув  поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району.

         У храмі Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ відбулася заупокійна відправа, яку здійснив настоятель, капелан Назарій Момотюк разом зі священником Павлом Сабарою По завершенню служби похоронна процесія зупинилася на майдані Незалежності, де пройшла церемонія прощання.

Поховали Героя з військовими почестями на кладовищі в урочищі «Лукавець».

 

Публікації про Чміля І.

                                Засвідчив любов до свого народу

   Він був добрий, веселий, життєрадісний, товариський, завжди усміхнений. На жаль, був…    Плакало сіре небо зимовим дощем, сумно стояли почорнілі дерева в очікуванні автокортежу з тілом загиблого захисника, бойового медика березнівчанина ЧМІЛЯ  Ігоря Івановича, 1977 року народження, який, рятуючи життя побратимів, загинув на Донеччині під час мінометних обстрілів поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району.

   З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів в нашу країну він перебував у лавах Збройних Сил України, захищаючи дружину, доньок, матір і весь український народ від рашистської чуми. У нього, як і в кожного українця, були світлі мрії, бажання, сподівання, які обірвала безжальна смерть, принесена ворогами.

   22 грудня сотні людей на колінах зустрічали повернення загиблого додому. З гіркотою, плачем і розпачем зустрічав полеглого дім у Зірному, де відбулося прощання односельчан з Ігорем, потім кортеж з тілом загиблого попрямував у Березне. На вулицях міста героя зустрічали люди, стаючи на коліна, вшановували його подвиг і героїзм. У храмі Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ відбулася заупокійна відправа, яку здійснив настоятель, капелан Назарій Момотюк разом зі священником Павлом Сабарою з Костополя. По завершенню служби похоронна процесія зупинилася на майдані Незалежності, де пройшла церемонія прощання. Поховання героя, який, засвідчивши любов до свого українського народу, віддав життя за нашу свободу і незалежність країни у боротьбі з московськими окупантами, відбулося на кладовищі в урочищі Лукавець. Осиротілі донечки дев’яти і п’ятнадцяти років востаннє схилилися над домовиною татуся, огорнута в чорний колір смутку ридала дружина, згорьована мати прощалася зі своїм сином, своєю опорою і підтримкою. Провести в останню дорогу загиблого земляка, сміливого бійця прийшли голова Рівненської ОВА Віталій Коваль та міський голова Березного Руслан Пилипчук.

   Журбою огорнулося довкілля, болем і смутком озивалося в душі кожного прощання з героєм.

   Рідна земля дала загиблому останній прихисток, огорнувши його своєю любов’ю, сумні акорди духового оркестру сповістили небеса про прихід воїна сва. Родина втратила рідну людину, Україна відважного героя.

                                                                       Марія Антонюк

 
Марія Зальотова
Немає слів щоб висловити мою скорботу…Ігор був світлою та дуже доброю людиною На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування для нашої родини В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.Вічна пам’ять і слава українському воїну, нашому братику який захищав Батьківщину та кожного з нас.
 

Список публікацій

Антонюк М. Засвідчив любов до свого народу / М. Антонюк // Надслучанський вісник. – 2022. – №52 / 29 груд. – С.2.

Сьогодні у Березному зустрінуть тіло загиблого на війні бойового медика // Рівненські новини

На Березнівщині попрощалися з двома військовими медиками // Рівне. район

Чміль Ігор Іванович (17.04.1977-18 12.2022)