Тивончук Андрій Валерійович
(15.03.1978-01.06.2016)

Тивончук Андрій Валерійович народився 15 березня 1978 року в с. Тучин Гощанського району Рівненської області. У 1984–1995 рр. навчався в Тучинській загальноосвітній школі. У 1996 році  в Корці закінчив  курси водія. Протягом  1996 -1998 років проходив військову службу в Бердичеві, а потім у Львові в прикордонних військах.  Своє життя вирішив пов’язати з армією. У 1999- 2001 роках навчався в Ужгородській школі прапорщиків, там  і служив до 2003 року. Пізніше  проходив службу в Тучинський військовій частині. Після демобілізації працював на ковбасному заводі будівельником, потім – водієм. У липні 2015 році  був мобілізований в армію,  служив на Тучинському полігоні. У травні 2016 року  Андрій Валерійович був  відправлений на Схід. Служив у Миколаївській області начальником колони матеріального забезпечення. Помер Андрій Валерійович 1 червня 2016 р. на території військової частини в смт Велика Новосілка (Донецька область) від зупинки серця. Похований у селищі  Тучин.

 

 

Публікації про Тивончука А. В.
У зоні АТО помер боєць із Гощанського району

 

1 червня у селищі Велика Новосілка Донецької області помер 38-річний прапорщик Андрій Тивончук з Гощанщини. На посаді командира автомобільного відділення взводу забезпечення роти матзабезпечення військовий служив з липня минулого року. Наразі вирішується питання доставки тіла бійця із зони АТО. Як повідомляють у Гощанській РДА, попередньо прощання із загиблим заплановано на суботу 4 червня. На вшанування пам’яті військовослужбовця відповідно до розпорядження голови Гощанської РДА 2, 3 та 4 червня у районі оголошено днями жалоби. На адмінбудівлях установ, підприємств та організацій приспущено Державний прапор України та скасовано проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Андрій Тивончук народився 15 березня 1978 року в селі Тучин Гощанського району. У бійця залишилися батьки. Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

 

Список публікацій

Форманчук О. Пам’ятаймо земляків / О. Форманчук // Рідний край : Гощанська районна газета / Районна рада, райдержадміністрація та колектив редакції. – Гоща, 2018. – N6 /10 лют./. –  С. 5

Анотація: Загиблих воїнів АТО Гощанського району увіковічили на поштових конвертах

На Рівненщині знову втрата – у зоні АТО помер боєць  // 03656.com.ua : інформаційний портал м. Дубно

У зоні АТО помер військовий з Рівненщини  // ОГО : Рівненський інформаційний портал

У зоні АТО помер боєць із Гощанського району  // Все : сайт чесних новин

На Донеччині помер боєць з Рівненської області // Сегодня.ua

На Сході помер військовий з Рівненщини  // TakeInfo.net

 В зоні АТО Рівненщина втратила військового  // РадіоТрек

Рівненщина втратила в АТО військового командира  // ERVE.UA

На Рівненщині жалоба за загиблим героєм  // ОГО : Рівненський інформаційний портал

Тивончук Андрій Валерійович  // Книга пам’яті загиблих

У зоні АТО помер боєць з Гощанщини  // Рівне 1 : телеканал

Тивончук Андрій Валерійович (15.03.1978 – 1.06.2016)