Вовчик Роман народився 29 січня 1991р. в с. Бережниця Сарненського району (до 2021 р. – Дубровицького району). В 2008 р. закінчив Бережницьку загальноосвітню школу. Вступив до Національного педагогічного університету ім..Драгоманова, який закінчив у 2013 р. Після   університету повернувся в рідне село, одружився. У 2016 році підписав контракт з 30-ю окремою механізованою бригадою ім. князя Костянтина Острозького.

За зразкову службу в зоні АТО/ООС старший солдат нагороджений медалями, відзнакою командувача ООС, грамотами.

Воїн загинув 18 серпня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курульки Барвінківського району Харківської області.

20 серпня Дубровицька громада провела в останню дорогу свого земляка – молодшого сержанта Романа Вовчика,

Без батька залишилися двоє малолітніх дівчаток.

Публікації про Вовчика Р.

18 серпня 2022р.під час штурмових дій з боку Збройних Сил російської федерації ,поблизу населеного пункту Курульки Барвінського району Харківської області захищаючи волю і незалежність України загинув смерть хоробрих молодший сержант Вовчик Роман Олегович.

Роман Олегович народився 29січня 1991р. в с.Бережниця. У 2008р. закінчив Бережницьку загальноосвітню школу .Вступив до Національного педагогічного університету ім..Драгоманова ,який закінчив у 2013 р. В березні 2016р. одружився ,народилася старша донечка і т ого ж року вступив на контрактну службу старшим солдатом 30-ї механізованої бригади князя Констянтина Острозького .За період служби проявив високий військовий професіоналізм ,нагороджений медалями « За участь в боях Світлодарськ,» За оборону Попасної» ,відзнакою командувача ООС За витягу та вірність , а також нагороджений грамотами. У 2019 р. народилася молодша донечка .Роман був справжнім у всьому ,тим кого можна було ставити у приклад : хорошим сином,люблячим чоловіком та татом ,щирим онуком та вірним Захисником своєї держави.

Він віддав найцінніше – своє життя заради нової України. Боронив нашу країну від агресора ,а сьогодні є одним з Ангелів того великого війська ,яке буде берегти нас із небес. Пам’ять світлої ,життєрадісної ,прекрасної душі ,відкритого і доброго серця ,відданої своїй справі людині,надійного друга ,найкращого сина ,чоловіка та люблячого батька ,завжди буде у наших серцях ,нашій пам’яті.

Facebook-сторінка Дубровицької міської ради

Пам’яті Романа Вовчика…
Сьогодні хочу присвятити свою пісню
“Не засинай”, своєму другу дитинства, сусіду, однокласнику Ромі, який загинув на цій війні, захищаючи нашу свободу і майбутнє наших дітей…
29 січня твій день народження…
Слова не підбираються, щоб писати…
Вірю, що сьогодні ти посміхнешся нам з небес…
Ти назавжди залишишся в нашій пам’яті веселим, сильним, тим хто не зважаючи ні на що, йде на пролом…
Ми пам’ятаємо… Ми не пробачимо… Герої не вмирають…
Також, хочу подякувати моїм друзям Дімі та Юрі, які доклали чимало зусиль, щоб ця пісня змогла вийти
Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 23 серп. – С. 9.

У боях на Харківщині поліг захисник із Сарненщини // Сарненські новини. – 2022. – 25 серп. – С. 2.

Рівненщина попрощалася з героями // Вісті Рівненщини. – 2022. – 24 серп. – С. 2.

На Харківщині загинув молодший сержант з Дубровиччини // Рівне вечірнє

На Дубровиччині попрощались з 31-річним молодшим сержантом, який поліг на Харківщині // RIVNE.MEDIA

 

Вовчик Роман Олегович (29.01.1991-18.08.2022)