ÐœÐµÐ´Ð²ÐµÐ´Ñ”в Максим АнатолійовичМедведєв Максим Анатолійович народився 10 грудня 1983 р. у місті Рівне. Солдат-стрілець, десантник 95-ої окремої аеромобільної бригади. Служив за контрактом у 55-ій бригаді зв’язку м. Рівне, в складі якої був у зоні АТО. Відслуживши за контрактом у 55-ій бригаді зв’язку в зоні АТО після короткого відпочинку повернувся на службу вже добровольцем та був направлений на перепідготовку до 95-ої бригади. Під час перепідготовки на військовому полігоні у Житомирській області, напередодні відправлення до зони АТО, в  Максима стався серцевий напад, що стало причиною смерті.

Максим жив у Рівному, а дитинство провів у бабусі і дідуся в Мирогощі.

За бажанням Максима його поховали на кладовищі села Мирогоща Дубенського району Рівненської області. У загиблого бійця залишилися дружина і син.

Згідно рішення Рівненської міської ради №5756 від 17 вересня 2015 р. Медведєву Максиму Анатолійовичу було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне».

Публікації про Медведєва М. А.
Рівне на колінах прощалося з героями АТО

     Рівне знову в жалобі. Уже з самого ранку вчора до міського будинку культури, що в парку ім. Тараса Шевченка, потоком ішли з вінками і квітами рівняни, щоб віддати данину пам’яті героям АТО. Сотні мешканців міста, стоячи на колінах, проводжали в останню путь своїх земляків – 20-річного Євгена Рєпіна та 31-річного Максима Медведєва. Не приховуючи сліз люди скандували: «Герої не вмирають!».
Війна на сході України забрала життя 31-річного десантника 95-ої аеромобільної бригади Максима Медведєва. Відслуживши за контрактом у 55-ій бригаді зв’язку в зоні АТО, він приїхав додому на короткий відпочинок, а згодом повернувся на службу добровольцем. Під час перепідготовки на військовому полігоні у Житомирській області з Максимом сталося непоправне – серцевий напад, який обернувся смертю.
Попрощатися з героєм і висловити співчуття рідним прийшли друзі, побратими, з якими він був у зоні АТО, представники влади та сотні рівнян, адже воїн-десантник віддав своє молоде життя за те, щоб ми могли жити в єдиній незалежній країні.
Спершу люди, ставши на коліна, зі щирим болем від важкої втрати попрощалися з Максимом Медведєвим, якого повезли для поховання у село Мирогоща Дубенського району. А далі траурна прощальна процесія з Євгеном Репіним пройшла від міського будинку культури до Свято-Покровського кафедрального собору, де за загиблим відслужили молебень. Поховали Євгена Репіна в Рівному на алеї Героїв.

Василь Герус

 

Побратими Максима Мєдвєдєва  кажуть: “Проводжати в останню дорогу свого брата – найтяжча втрата, і серце кров’ю обливається, коли пригадуєш його живого, усміхненого, щасливого. Він був чудовою людиною, справжнім патріотом, а ще дуже щирим та веселим. Нам важко про нього говорити у минулому часі, адже і зараз не віриться, що його вже немає в живих. Дуже прикро та боляче, що забирають найкращих, однак ми сильні, ми разом та здобудемо бажану перемогу над ворогом”.

На Дубенщині похоронили 31-річного десантника

25 березня в У Рівненському міському будинку культури відбулася церемонія прощання з Максимом Мєдвєдєвим – загиблим військовослужбовцем. Після прощання в місті Рівному тіло перевезли в с. Мирогоща Дубенського району для поховання біля могил рідних. Максим Медведєв — 31-річний десантник 95-ї аеромобільної бригади.

Відслуживши за контрактом у 55-ій бригаді зв’язку в зоні АТО, він приїхав додому на короткий відпочинок  і повернувся на службу вже добровольцем у порядку часткової мобілізації.

Під час перепідготовки на військовому полігоні у Житомирській області, напередодні відправлення до зони АТО, з Максимом стався серцевий напад, який обернувся смертю. Хлопець був жителем м. Рівне, а дитинство провів у бабусі та дідуся в Мирогощі. За бажанням Максима його похоронили на кладовищі в Мирогощі.Попрощатися з Героєм прийшли друзі дитинства, родичі, сусіди, представники влади та жителі навколишніх сіл.

Замок : обласна громадсько-політична газета

 

 

На  свято Покрови Пресвятої Богородиці та у День захисника України 14 жовтня 2015 року в самісінькому центрі Рівного поруч зі Свято-Воскресенським собором та оберегом міста – колоною Богородиці – відкрили стелу пам’яті дев’ятнадцятьом Героям Рівного. Дошку пам`яті Героям АТО та Майдану облаштували на перехресті вулиць Соборної та 16 Липня. На дошці – світлини шістнадцятьох загиблих рівненських бійців АТО та трьох Героїв Небесної сотні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Cписок публікацій

Галицька К. У Мирогощі [Дубенського району] поховали солдата / К. Галицька // Скриня : обласний тижневик. – 2015. – № 13 (26 берез.). – С. 4

Герус В. Рівне на колінах прощалося з героями АТО [Репіним Е. та Медведєвим М.] / В. Герус // Сім днів. – 2015. – 26 берез. – C. 3

Рівняни на колінах прощалися з героями АТО // Вісті Рівненщини. – 2015. – 27 берез. – C. 2

На Дубенщині похоронили 31-річного десантника // Наше дзеркало : обласний тижневик. – 2015. – N 12 (1 квіт.). – С. 4

На Дубенщині похоронили 31-річного десантника  // Замок : обласна громадсько-політична газета. – 2015. – № 14 (2 квіт.). – С. 5

Рівняни прощалися зі своїми героями, які загинули в АТО : [Відео] // Сфера : телеканал

Дубенщина попрощалась із Героєм АТО [М. Медведєвим ] : [Фото] // Рівне 1 : телеканал

У Рівному прощалися із загиблими героями (Фото)   // Українська православна церква Київського патріархату. Рівненська єпархія

У Рівному прощалися із загиблими Героями (Фото)   // Голосно

Рівне прощається із двома загиблими Героями АТО  [Фото]  // ВСЕ : сайт чесних новин

Рівняни прощалися зі своїми героями, які загинули в АТО  // Сфера : телеканал

Герус В. Рівне прощалося з героями АТО  / В. Герус // Новини по-рівненськи

Рівненщина втрачає Героїв  // Рівненська правда

Медведєв Максим Анатолійович   // NEKROPOLE

Медведєв Максим Анатолійович  //  Книга пам’яті загиблих