Богдан Рокицький народився у Рівному. Після закінчення ЗОШ , число 8 навчався в “Рівненському технічному фаховому коледжі НУВГП” на електрика. Пізніше  здобув спеціальність “монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і технічних споруд, технік-електрик” у Нововолинському технічному коледжі.

По завершенню навчання працював електриком на АЗОТі. Займався спортом та удосконалювався у професії. Навіть зібрав власноруч електровелосипед, хотів і далі вчитися, розвиватися у цьому напрямі…

З початком  повномасштабного наступу росії, не сказавши й слова рідним, добровольцем пішов у військкомат.

Пройшов навчання і вирушив у зону бойових дій. Був поранений, лікувався, а коли пройшов реабілітацію, знову повернувся на передову, на Херсонщину.

27-річний солдат стрілець-снайпер Богдан Рокицький загинув 9 жовтня на Херсонщині…

Поховали  Богдана Рокицького на кладовищі “Нове”,

Публікації  про  Рокицький Б.

8 січня у Рівному в останню дорогу провели військовослужбовців Андрія Самчука та Богдана Рокицького, які загинули у боях з окупантом.

Родини двох Героїв Андрія Самчука та Богдана Рокицького місяцями жили з вірою в те, що, можливо, страшна інформація від побратимів про їх смерть не підтвердиться. Вірили, що побачать захисників у списках тих, хто в полоні, поранені… Але, не судилося…», — каже очільник Рівного Третяк.

“Без значного військового досвіду Андрій та Богдан без вагань стали на захист рідної землі, коли ворог прийшов на нашу землю. І здійснили найбільший подвиг – віддали власні життя за те, щоб ми з вами мали світле майбутнє в суверенній Україні”, – зазначив міський голова Рівного.

“Він був упевнений, що повинен іти захищати нашу країну. Казав просто “Треба”… Нічого не розповідав про війну, намагався все тримати в собі, щоб мене не засмучувати… Така хороша дитина, слухняна, мила…” – розповідає мама Героя Ірина.

Спершу Богдан пройшов навчання, адже не мав досвіду військової служби. А за тим вирушив разом із побратимами у зону бойових дій.

“Я запитувала, де він, але Богдан нічого не говорив, не можна… Він був поранений, лікувався, а коли пройшов реабілітацію, знову повернувся на передову. Цього разу на Херсонщину… Востаннє ми говорили 6 жовтня, він навіть не сказав, що йдуть на завдання, просто “До зв’язку”… Але потім не телефонував… Лише 15 числа зателефонували і сказали, що він серед зниклих безвісти…” – пригадує страшні дні мама.

Рідні розпочали пошуки, вірили, що він живий, можливо, у полоні… Але звістки ніякої не було. Аж поки не дізналися, що знайдена могила із 13 загиблими… За підписаною курткою одного з них і зрозуміли, що це наші захисники…

“Богдан зустрічався з дівчиною, збиралися одружитися, коли з війни повернеться. Вона подарувала йому браслет і саме за цим браслетом ми і впізнали нашого хлопчика… Поїхали на упізнання, сумнівів не було – це моя дитина…” – розповідає Ірина.

27-річний солдат стрілець-снайпер Богдан Рокицький загинув 9 жовтня на Херсонщині…

Прощання із Героями відбудеться завтра, 8 січня, о 12.00 на майдані Незалежності. Поховають Богдана Рокицького на кладовищі “Нове”.

 

 Список публікацій

Місяцями шукали у списках полонених та поранених: двох героїв із почестями поховали у Рівному // Telegraf

У Рівному попрощалися з загиблими в боях за Україну героями Андрієм Самчуком та Богданом Рокицьким. Фото // Obozrevatel

У Рівному попрощались із двома бійцями, які загинули ще торік у березні та жовтні //Волинь

 

Рокицький Богдан Васильович (10.01.1995-09.10.2022)