Віктор Пруський народився в 1970 році – мешканець м. Рівне. Раніше служив у десантних військах, виконував завдання в Грузії. Молодший сержант Віктор Пруський в молодості займався скелелазінням і гірським туризмом, піднімався в гори Кавказу та Карпат.

З 2016 року проходив військову службу в ЗСУ за контрактом, боронив місто Щастя. Останній контракт підписав 22 травня 2019-го. Молодший сержант, командир БМП служив у 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого, що підпорядкована оперативному командуванню “Захід”.  Виконували бойові завдання в районі села Золоте Луганської області.  Загинув 9 грудня 2019 р. ввечері після детонації протитанкового мінного шлагбаума. Детонація відбулася внаслідок обстрілу противника. Рівнянин Віктор Пруський отримав множинні вогнепальні осколкові поранення, не сумісні з життям. Трагедія трапилася близько 22 години. Йому було 49 років.

Похований у Рівному на Алеї Героїв Нового кладовища. Залишилися мати й сестра.

 

 

 

– У нього було день народження 26 листопада і ми були впевнені що він на новий рік буде вдома. Ми його дуже чекали, ми навіть не могли подумати, що він загине. Він десантник і гарно стріляє і вже не перший раз. І в Грузії був, ми були впевнені, що він повернеться,розповідає сестра загиблого.

Вже як почали гинути 18-ти річні хлопчики, він сказав “мамо, я старий дід, чого я сиджу вдома, треба мабуть іти”.

Список публікацій

«Ніколи не думали, що Вітя загине!» – рідні рівнянина, який підірвався на Луганщині // Рівне Вечірнє