Проживав у м. Радивилові. До військової служби був призваний 5 березня на підставі Указу Президента України «Про загальну мобілізацію». Разом із тисячами інших захисників в перші дні війни Анатолій Якович був задіяний до виконання завдань для оборони України.

Загинув 13 квітня на бойовому чергуванні, в результаті нещасного випадку – трагічної ДТП на одному з блокпостів Хмельниччини. Дорожньо-транспортна пригода сталася 13 квітня, близько 21:15 години, на трасі поблизу Давидковецького перехрестя.У результаті ДТП 43-річний військовослужбовець, який ніс там службу, від отриманих травм, загинув на місці події.

Поховали бійця на кладовищі в м .Радивилів.Йому було 43 роки. У загиблого залишилась сестра.

Публікації про Ананьїна А.

У пятницю , 5 квітня тіло загиблого бійця доправили у рідне місто.Містяни та військові , представники влади териториальної громади вишикувалися у симіволічний ланцюг памяті, схилились на коліна, коли жалобна колона провозила труну із тілом Героя до місця вічного спочинку.Поховання відбулося в м. Радивилів на кладовищі.

Радивилівська міська рада висловлює глибоке співчуття рідним, близьким, всім, хто знав Анатолія Яковича.

Розділяємо біль утрати.

Світла і вічна пам’ять захиснику України!

Царство Небесне душі.

Список публікацій

Дубенщина попрощалась із загиблими військовослужбовцями [Олегом Богданцем з с. Війниця Бокіймівської громади, Анатолієм Ананьїним з м. Радивилів, Миколою Каращуком, мешканцем Демидівської громади] [Текст] // Скриня : Громадсько-політичний тижневик. – 2022. – № 16/21 квіт./. – С. 7

П’янючий водій влетів у блокпост: 43-річний військовий з Рівненщини загинув на місці (ФОТО) // Радіо Трек: новини

Вантажівка протаранила блокпост тероборони на Хмельниччині: загинув військовий з Рівненщини // Варта 1

АНАНЬЇН АНАТОЛІЙ ЯКОВИЧ (15.07.1978 – 13.04.2022)