Микола Шурин народився 11 грудня 1995 року……………….Старший солдат Шурин Микола Леонідович, проживав у селі  Підзамче Підзамчівського старостинського округу Радивилівської територіальної громади.

Героїчно поліг за територіальну цілісність України у ході виконання бойового завдання біля населеного пункту Бахмут, що на Донеччині. Свій останній бій військовослужбовець прийняв 24 вересня.

З війни Героя не дочекались батьки та сестра.

Поховали Героя на кладовищі с. Підзамче.

Публікації про Шурина М.
ОПЛАКУВАЛИ МОЛОДЕ ЖИТТЯ, ОБІРВАНЕ ВІЙНОЮ

В с.Підзамче відбувся похорон ще одного полеглого на війні Героя-Захисника України. Підступна рука окупанта обірвала молоде життя під Бахмутом, що на Донеччині.

Старший солдат ШУРИН Микола Леонідович 1995 р.н. загинув 24 вересня під час виконання бойових завдань.

Молодого бійця, який героїчно поліг на полі бою, сьогодні оплакували всі, чиє серце сповнене любові до України.

Висловити підтримку та слова співчуття родині прибуло керівництво Дубенської районної військової адміністрації та Радивилівської міської ради.

У жалобний день проводжали Миколу Шурина, який був одним з найкращих синів України, і його бойові побратими, військовослужбовці та військовий комісар Другого відділу Дубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Залишили всі справи, аби віддати останню земну шану загиблому воїну його односельці.

Плакали люди, невтішні батьки, рідні й близькі загиблого, а з ними разом плакало осіннім дощем українське небо.

Чин похорону відбувся в селі Підзамче, де проживав Герой.

Заупокійне Богослужіння за загиблим воїном спільно провели священники та Благочинний Радивилівського благочиння о.Вячеслав (Демчук) у Свято-Покровському храмі с.Підзамче.

Про загиблого Миколу Шурина всі, хто його знав, відгукуються тільки найкращими словами: був чудовим сином, братом, опорою для своїх близьких, вірним товаришем, життєлюбом, справжнім патріотом Батьківщини.

Це важкий біль для родини, яка втратила сина, брата, жалоба для усієї громади.

А Україна втратила ще одного захисника…

Осінні квіти мовчазними дороговказами залишилися лежати на дорозі — від рідного двору до місця вічного спочинку захисника – на кладовищі в с.Підзамче.

Поховали Героя під жовто-блакитним стягом, під прощальні постріли військових.

Немає слів, щоб передати біль та сум через непоправну втрату.

Радивилівська міська рада висловлює глибоке співчуття рідним і близьким загиблого. Схиляємо голови у жалобі та низько вклоняєм ось батькам.

Радивилівська громада

Список публікацій

Оплакували молоде життя, обірване війною [Текст] // Сурми Радзивілів. – 2022. – № 36/7 жовт./. – С. 4.
В селі Підзамче Дубенського району відбулось поховання полеглого воїна, учасника російсько-української війни 2022 року, Героя-Захисника України Шурина Миколи Леонідовича 1995 року народження, який загинув під Бахмутом, що на Донеччині, 24 вересня 2022 року

Дубенщина попрощалася із Героями-Захисниками [: сержантом, командиром відділення протитанкового відділення Романом Грольдюком з с. Нова Пляшева, старшим сержантом Миколою Шурином з с. Підзамче, військовослужбовцем Андрієм Грановським з с. Хотин Крупецької громади] [Текст] // Дзеркало плюс : (Дубно). – 2022. – № 40/6 жовт./. – С. 6

Зі сльозами на колінах: коридором шани Радивилівська громада зустріла загиблого під Бахмутом Миколу Шурина (ФОТО) // Рівне 1

Загиблого воїна з Радивилівської громади зустріли на колінах // Район Дубно

Шурин Микола Леонідович (11.12.1995-24.09.2022)