Дмитро Антоненко народився 21 лютого 2002 року у м. Ківерці Волинської області. У 2008 році пішов в перший клас міської школи. У  2011-2017 роках  навчався у Зорянському НВК «школа-гімназія» в с. Зоря Рівненського району.  У 2017 вступив до Клеванського професійно-технічного ліцею та здобув професію «кухар-кондитер».

Дмитро був здібним учнем, навчання давалось йому легко.  У групі був товариським, багато жартував, за свою чесність та справедливість користувався повагою як серед одногрупників, так і серед викладачів, майстрів. Мав свою життєву позицію та завжди відстоював свою точку зору.

04 квітня 2021р. був призваний на строкову військову службу , після
закінчення якої підписав контракт для подальшої служби у лавах Збройних Сил України. Служив при окремій Президентській бригаді імені Гетьмана Богдана Хмельницького.

З перших днів війни був нагороджений медалями Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного: «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня та «За заслуги перед Збройними Силами
України».
Антоненко Дмитро Сергійович загинув 17 грудня 2022 року. Йому завжди буде двадцять.

Публікації про Антоненко Д.
Прощання з загиблим воїном відбулося 22 грудня 2022 року о 12:00 біля будинку по вул. Гагаріна, 52,в  храмі по вулицях Гагаріна – Сморжівська – 1 Травня – Орловського.

Клеванський професійний ліцей глибоко сумує з приводу загибелі випускника 2020 року ДМИТРА АНТОНЕНКА.

Здобуваючи професію кухаря-кондитера, Дмитро інколи сперечався, не погоджувався, протиставляв; наполегливо працював, проявляв успіхи, дивував і багато жартував.

У Дмитра завжди була своя позиція. Виконати свій мужній обов’язок перед Батьківщиною – один з пунктів.

Шкода, що війна зупинила життєвий шлях нашого “сонячного” хлопчини.

Хай душа молодого СИНА УКРАЇНИ перебуває в місті світла.

А ми завжди пам’ятатимемо Дмитрову посмішку та любов до життя

Вічна слава Герою

Руслана Білецька

Є такі люди, які з’являються у нашому житті і назавжди лишаються у нашій пам’яті… Яскраві люди… Саме таким був Діма… Таким ми будемо пам’ятати його завжди… Вічна пам’ять тобі, наш Герою… І низький уклін

Список публікацій
Антоненко Дмитро Сергійович (21.02.2002 – 17.12.2022)