Впродовж 2011-2014 рр. навчався в Рівненському технічному фаховому коледжі НУВГП за професією «Слюсар контрольно-вимірювальних приладів (електроніка)».

Протягом останнього року Сергій був закордоном, проте в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну, був одним з перших, хто повернувся з-за кордону, щоб стати на захист суверенності нашої держави.

Сергій був важкопоранений 25.03.2022 року при виконанні бойового завдання біля села Покровське Донецької області, під час ворожого артилерійського обстрілу. 31.03.2022 року помер у військовому шпиталі м. Дніпро. Хлопцеві було лише 25 років.

Похований 08.04.2022 року на Алеї Героїв кладовища «Нове», м. Рівне.

 

Публікаціії про Бабича С.

Повернувся з-за кордону, щоб захищати Україну: у Рівному попрощалися із загиблим Сергієм Бабичем

У Рівному попрощалися із 25-річним військовим Сергієм Бабичем. Він загинув на Донеччині від рук російських окупантів. У перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну чоловік повернувся з-за кордону, щоб боронити рідну землю від військ РФ.

“Якщо будемо всі боятися – не буде України”. Так відповів Сергій Бабич польському журналісту на питання: “Чи не боїтеся ви війни?”. Інтерв’ю записали на кордоні, коли Сергій, дізнавшись про початок повномасштабної російської агресії, повертався на батьківщину, аби вступити до лав її оборонців. Свого часу він відслужив строкову службу.

“Це було його рішення. Він міг відсидітись у Польщі, але він сказав: “Я не зможу так”. Я тільки потис йому руку і сказав, що поважаю його рішення”, – пригадує батько Петро Бабич.

Сергій Бабич воював на Донеччині, служив в артилерії. Загинув під час артобстрілу при виконанні бойового завдання. Відспівали загиблого бійця, за бажанням його батьків, у церкві в Тинному. Попрощатися з ним прийшли земляки, друзі, однокласники, з якими Сергій навчався у рівненській ЗОШ №18.

“Від нього ніколи не було якогось негативу, ні з ким не бився, вчився добре, дуже гарно малював. Можливо, є якісь малюнки в зошитах, бо він завжди там малював. Футболістом був, грав у настільний теніс, він мене і навчив грати”, – розповідає однокласниця Софія Заїка.

Суспільне Рівне

Сергій Бабич – один з перших, хто повернувся з-за кордону, щоб стати на захист суверенності нашої держави!

«Як будемо всі боятися – не буде України», – ці слова Сергій Бабич сказав в інтерв’ю польським журналістам, повертаючись в Україну із закордону.

Відео Влада Мартинчука

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – № 14/7 квіт./. – С. 5.

Про загиблих краян у російсько-українській війні, зокрема і про Сергія Бабича з Здолбунівщини Рівненського району.

Пікула С. Вони полягли, боронячи всіх нас / С. Пікула // Сім днів. – 2022. – № 14/7 квіт./. – С. 1, 3.

Чесняк, О. Вони віддали життя за рідну землю / О. Чесняк // Сім днів. – 2022. – № 15/14 квіт./. – С. 2.

Рівненщина попрощалася з Героями // Вісті Рівненщини. – 2022. – № 12/15 квіт./. – С. 2.

Віддав своє життя за Україну випускник нашого коледжу – Бабич Сергій Петрович // ВСП “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

На Рівненщині прощаються з 25-річним захисником – Сергієм Бабичем // Рівне1

Приїхав з-за кордону, щоб захищати країну: у Рівному прощаються з героєм // Час-Дій

Стратонова Н.Савуляк Р. Повернувся з-за кордону, щоб захищати Україну: у Рівному попрощалися із загиблим Сергієм Бабичем // Суспільне Новини

Бабич Сергій Петрович (07.06.1996-31.03.2022)