Леонід Олександрович Дельцов народився 29 червня 1979 року в селі Великий Мидськ на Костопільщині у Рівненському районі.

Навчався у  Великомидській загальноосвітній школі  у 1986-1995 рр ., після закінчення якої їздив на будівельні роботи до Києва.

У 1997 році  Леонід був призваний на строкову службу, яку проходив у Славуті, а згодом був переведений у Володимир Волинський і був піхотинцем.

Після закінчення служби у 2004 році Леонід одружився. У 2009 році  сім’я переїжджає на постійне місце проживання у село Білогородка  Дубенського району.

У 2019 році підписує  контракт і йде захищати свою країну. Останнім місцем служби було м. Попасна Луганської області.

Наш земляк загинув 21 березня 2022 року внаслідок артилерійського обстрілу зі сторони російського агресора поблизу населеного пункту Попасна Луганської області.

У Героя залишилися дружина Оксана Сергіївна, донька Ірина, син Дмитро.

Поховали Леоніда Дельцова на кладовищі у сусідньому селі Софіївка Перша Дубенського району.

«З  Україною в серці до останнього подиху!», – таким було життєве кредо  нашого Героя.

 

Публікації про Дельцова Л.

«Леонід у школі  навчався посередньо,  був душею компанії, вмів всіх  розвеселити,  згладити конфлікт , не цурався роботи».

Зі спогадів однокласників.

У Білогородці попрощалися з Героєм

На Дубенщині попрощалися із загиблим захисником України Леонідом Дельцовом
27 березня Дубенщина попрощалася із загиблим захисником України Леонідом Дельцовом, який загинув внаслідок артилерійського обстрілу зі сторони російського агресора поблизу Попаснної на Луганщині.
У храмі на честь святого апостола Луки села Білогородка духовенством єпархії на чолі із благочинним Дубенського благочиння протоієреєм Василієм Лозинським було звершено чин похорону. Після чого воїн Леонід був похоронений на місцевому кладовищі.
Висловлюємо щирі співчуття дітям, дружині та близьким загиблого Героя України.
Вічна та світла пам’ять захиснику України!
За матеріалами: Пресслужба Рівненської єпархії

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 31 берез. – С. 5.

Короткі довідки про загиблих у російсько-українській війні Героїв Рівненщини, зокрема, Леоніда Дельцова.

 Загиблі захисники України, котрих поховали на Дубенщині від початку війни // Скриня. – 2022. – 7 квіт. – С. 7.

Коротка інформація про захисників з Дубенщини, які загинули в російсько-українській війні, зокрема, Леоніда Олександровича Дельцова.

  Никончук О. Загиблих на війні земляків поховали з військовими почестями / О. Никончук // Новини Костопільщини. – 2022. – 2 квіт. – С. 1.

Про прощання з загиблими воїнами з Костопільщини Рівненського району – Олександром Цикуном в Головинській територіальній громаді, Олександром Новаком у с. Малий Мидськ, Леонідом Дельцовим у с. Великий Мидськ, Ігорем Салієм у Костополі.

 

Дельцов Леонід Олександрович (29.06.1979-21.03.2022)