Костянтин Дмитрієв народився в Кривому Розі. Коли хлопчику було  9 років, сім’я переїхала в село Мар’янське Дніпропетровської області. Тут Костя закінчив школу, після якої вступив до Криворізького коксохімічного технікуму. Під час навчання знаходив час і для іншого захоплення – спорту. Грав у команді технікуму з волейболу, разом з якою відстоювали честь навчального закладу на різноманітних змаганнях. Закінчивши технікум з відзнакою.  Продовжив вчитися, у Дніпропетровському хіміко-технологічному інституті, який також закінчив із червоним дипломом. Займається спортом,   стає чемпіоном області.
У 2014 році Костянтин приїхав у Рівне, працював  на підприємстві «АЗОТ»начальником зміни.
2015-2016 роки Костянтин провів у лавах Національної гвардії України. Прийшов на строкову службу, а за тим добровольцем служив у зоні  АТО: на Луганщині  та поблизу Рубіжного.
Повернувшись до цивільного життя,  працював на підприємстві, одружився.  Як глибоко віруюча людина, став прислужником-пономарем у храмі преподобного Агапіта Печерського у військовому госпіталі Рівного.
З початком війни пішов боронити Батьківщину.
Старший солдат Костянтин Дмитрієв загинув 25 травня під час бойового зіткнення та авіаудару поблизу села Комишуваха Луганської області…
У Костянтина залишилися дружина та дворічна донька.
Поховають Героя на кладовищі «Нове»
«Мене викликали, значить мушу йти захищати, заради рідних, сім’ї і заради дітей, заради майбутнього,» – казав Герой.
Прес служба Рівненської міської ради
Публікації про Костянтина Д.

У Рівному попрощалися із загиблим бійцем ЗСУ Костянтином Дмитрієвим

У Рівному попрощалися зі старшим солдатом Костянтином Дмитрієвим Прощання з бійцем відбулося 30 травня на майдані Незалежності.

“Таких людей насправді дуже мало є. Він пішов захищати Україну в перший же день. І дружина не відмовляла, бо він казав їй: “Хто, як не я, Маринко?”, — зазначив друг загиблого Роман Молчанов.
“Він завжди спішив до церкви, завжди спішив до храму, любив молитися, жив вірою у Бога. Був прекрасним сім’янином, людиною, яка до себе всіх притягувала”, — пригадав родич загиблого Вадим Петровський.
Дмитрієв Костянтин Костянтинович(12.07.1990-25.05.2022)