Горисюк Олександр народився у селі Синів Гощанського району.   Понад 10 років Олександр працював на виробництві вікон, знав, що таке заробітки за кордоном, а потім повернувся додому, Бо ж саме у Рівному живе його донька Анастасія, яку він безмежно любив. Олександр захоплювався футболом, а ще любив куховарити, приготовані ним страви не залишали байдужим нікого.

Коли ж почалася війна, пішов добровольцем, хоч раніше в армії й не служив. Олександр вірив у Перемогу України, чекав і наближав її, як тільки міг… 41-річний Олександр Горисюк, якого друзі та побратими називали «Гарік», залишив по собі світлі спогади. В останню путь Героя провели небайдужі рівняни та найближче оточення захисника.

Поховали Олександра Горисюка в рідному селі Синів

Публікації про Горисюка О.

 

У Рівному провели в останню путь Героя Олександра Горисюка (ФОТО)

Схиляємо голови у скорботі, віддаючи шану нашим захисникам. Сьогодні, 11 травня, місто попрощалося із Олександром Горисюком.

Чоловік, який не мав досвіду військової служби, на другий день після нападу росії пішов добровольцем. Він хотів захистити молодших, хотів уберегти їх від страхів війни. Про це пише Рівненська міська рада.

“Олександр Горисюк вірив у Перемогу України, чекав і наближав її, як тільки міг… Жодних слів не вистачить, аби вгамувати біль батьків та скорботу доньки Анастасії… Низький уклін тобі, Герою, вічна пам’ять…”, – йдеться у дописі.

Провели нині в останній путь Героя… “Гарік” — Олександр Горисюк загинув на війні. Своє життя він поклав за віру у незалежну Україну!

Батьки, донька, друзі – його завжди пам’ятатимуть добрим та щирим, вірним та відданим.

Він добровільно пішов воювати і дуже вірив у Перемогу. Тепер Сашко боронитиме нас і своїх побратимів з небес…

Слава та вічна пам’ять тобі, український Героє!

Олександр Третяк

 

 

Список публікацій

У Рівному провели в останню путь Героя Олександра Горисюка (ФОТО/ВІДЕО) // Rivne online

Рівняни провели в останню путь бійця-добровольця Олександра Горисюка (ВІДЕО) // Сфера-ТВ

У Рівному провели в останню путь Героя Олександра Горисюка (фото) //ЧаРівне

Без досвіду пішов добровольцем на війну: у Рівному попрощались з Героєм (ВІДЕО) //Рівне1

Горисюк Олександр Валентинович (????1979 -2022)