Сергій Дорошенко народився 24.серпня. 1981 року в Олександрії. Навчався в Олександрійському ліцеї Спершу отримав фах бухгалтера, в Рівненському економіко-технологічному фаховому коледжі. Затим була строкова служба в ЗСУ. Заочно навчався в Бережанському агротехнічному інституті, де здобув кваліфікацію економіста. Працював у друкарні ТОВ “Планета-Друк”, м. Рівне. У свій час створив смію із коханою Людмилою. У них народилася донька. Сергій бу хорошим, люблячим чоловіком, дбайливим і турботливим батьком, добрим сином і старшим братом.

Із січня 2015 по травень 2016 Сергій служив у зоні проведення антитерористичної операції. 25 лютого 2022 року призваний на військову службу по мобілізації . Незважаючи на те, що Сергій мав економічну освіту, він непогано розумівся на медицині, знав назви ліків ї їх призначення. Це помітили у військовій частині і направили його на навчатися на бойового медика.

На жаль, 2 червня 2023 року внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі села Масютівка Харківської області 42-річний бойовий медик розвідувального батальйону, старший солдат Сергій Дорошенко загинув.

Прощання із Героєм відбулося 8 червня, об 11.00 на площі перед Покровським собором. Поховали Героя у селі Олександрія, де народився і виріс.

.

Публікації про Дорошенко С.
Згадує дружина Людмила

“Із січня 2015 по травень 2016 Сергій служив у зоні проведення антитерористичної операції. Тож коли розпочалося повномасштабне вторгнення, вже 25 лютого 2022 року йому зателефонували з військової частини. Він відразу почав збирати речі й готуватися до виїзду. Не думав ні секунди, не те що хвилини… Сергій хотів, щоб сім’я та близькі були цілі і в спокої, тож поїхав нас захищати.

У травні Сергій отримав вогнепальне поранення, проходив реабілітацію. Проте навіть не думав про демобілізацію. Після одужання відразу повернувся у свою військову частину, до своїх побратимів.

Сергій любив життя, умів радіти кожній дрібниці. Він любив усіх, піклувався про всіх, завжди намагався зробити так, аби усім було добре. Сергій ні про кого слова поганого не говорив, не сприймав, коли когось обговорювали при ньому, тому не дозоляв такого робити. Він був дуже скромним та стриманим, але з величезним люблячим серцем.”

Громада Рівного попрощалася із загиблимзахисником Сергієм Дорошенком

Схиляємо голову перед мужністю Героїв, які боронять незалежність нашої країни до останнього подиху… На жаль, війна забирає найкращих — тих, хто готовий йти до Перемоги, аби їхні сім’ї були в мирі та спокої. Саме таким був наш захисник Сергій Дорошенко. Ще з 2015 він боронив східні кордони країни у зоні проведення АТО. Тож, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він знав, що часу на роздуми немає. Врівноважений, спокійний, люблячий Сергій намагався максимально вберегти рідних від страшних подій війни. Він без вагань знову став на захист кожного з нас – повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк

За матеріалами Рівненської міської ради

Список публікацій

На фронті загинув воїн із Олександрії Сергій Дорошенко // Горинь

Сьогодні громада Рівного попрощалася із загиблим захисником Сергієм Дорошенком // Рівне 1

Боронив України ще 2015 року: у Рівному прощалися з бойовим медиком Сергієм Дорошенком (ВІДЕО) // Рівне 1

У Рівному попрощались з військовим медиком, який загинув на Харківщині (ФОТО) // ЧаРівне

Дорошенко Сергій Олегович (24.08.1981-02.06.2023)