Павло Корнійчук народився 27 квітня 1993 р. в селі Кунин колишнього Здолбунівського району.  В 1999–2008 рр. навчався в Кунинській ЗОШ І-ІІІ ступенів. В 2008 р. вступив на навчання у Мирогощанський аграрний коледж, і по закінченню в 2012 р. отримав диплом за спеціальністю «Експлуатація та ремонт машин АПК».

В 2013 р. був призваний на військову строкову службу в лавах Збройних Сил України, в квітні 2015 році повернувся додому. В 2016 р. пішов працювати старшим водієм у ДСНС (Державна служба України з надзвичайних ситуацій), регіональний підрозділ якої знаходився в селищі Мізоч Рівненської області.

З 2017 р. був донором крові на постійній основі.

В 2018 р. створив сім’ю, в якій народився син Макарій.

9 березня 2022 р., після повномасштабного вторгнення росії в Україну, пішов в лави ЗСУ захищати Батьківщину. Був гранатометником, заступником командира відділення.

22 квітня 2022 р. Павло загинув внаслідок артобстрілу під час виконання бойового завдання біля села Олександропіль Донецької області.

29 квітня Павла Корнійчука провели в останню путь в Здолбунові.

У нього залишилися батьки, брат, дружина та однорічний син.

Публікаціії про Корнійчука П.
У Донецькій області загинув військовик зі Здолбунова

Назавжди йому буде 28 років.

–  Сьогодні стало відомо про загибель військовослужбовця ЗСУ зі Здолбунова… 22 квітня, внаслідок артобстрілу під час виконання бойового завдання біля села Олександропіль Донецької області загинув Павло Корнійчук. Без батька залишився однорічний син. А сьогодні Павлу мало б виповнитись 29 років… Щирі співчуття рідним та близьким! Герої не вмирають! – повідомив у Фейсбуці голова Здолбунівської територіальної громади Владислав Сухляк…

Здолбунів зустрів Героя Павла Корнійчука…

Героями не народжуються, ними стають. Вік для подвигу не має значення, як і соціальний статус, професійний фах, освіта, досвід. Героями не стають під примусом, кожен особисто приймає рішення, часто – ціною в життя.

Павло потрапить до раю, та стане янголом, оскільки він пожертвував найціннішим – він віддав життя за Батьківщину!

Не забудемо! Не пробачимо! Герої не вмирають!

На Рівненщині попрощалися із загиблим захисником Павлом Корнійчуком

У Здолбунівській громаді на Рівненщині попрощалися із 28-річним бійцем Павлом Корнійчуком. Як повідомили у мерії, він загинув 22 квітня від артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання біля села Олександропіль на Донеччині.

Павло Корнійчук народився в селі Кунин, працював рятувальником у Мізоцькій громаді. Коли розпочалася повномасштабна війна, пішов захищати Україну. У нього залишилися батьки, брат, дружина та однорічний син.

Попрощатися з воїном прийшла Ольга Демчук – знайома Павла.

“Хороша родина, хороший хлопчик. Бог бере туди кращих, він такий патріот України, патріот своєї землі й вирішив бути там, де треба бути, не ховався за спинами. Пішов туди, де було найстрашніше. Він телефонував, казав, що там страшне пекло було”, – каже жінка.

Альона Пилипчук знала Павла близько чотирьох років, він працював разом з її чоловіком у пожежній частині.

“Дуже позитивна людина, дуже шкода. Хороший друг, хороший військовий. Велике горе для всіх”, – розповідає жінка.

Попрощатися з Павлом прийшли і його колеги. Серед них – Ярослав Стрілецький.

“Хорошим товаришем був, завжди веселим, можна було покластися на нього. Відповідальним, хорошим другом був. Шкода таких людей втрачати, хай з Богом спочиває”, – каже чоловік.

“Мама каже, що він сам захотів іти. Був працівником Державної служби порятунку і це говорить про людину волі, людину, яка готова постійно допомагати, рятувати”, – розповідає голова Здолбунівської тергромади Владислав Сухляк.

Список публікацій

Вічна слава нашим героям! // Вісті Рівненщини. – 2022. – № 15/6 трав./. – С. 2.

Короткі довідки про загиблих у російсько-українській війні Героїв Рівненщини, зокрема і про Павла Корнійчука.

Без батька залишився однорічний син: на війні загинув молодий військовий зі Здолбунова // RIVNE.MEDIA

У Донецькій області загинув військовик зі Здолбунова // Рівне вечірнє

На Рівненщині попрощалися із загиблим захисником Павлом Корнійчуком // Суспільне Новини

Томашевський І., Бойко О. У Здолбунові живим коридором провели в останню путь молодого Героя // Рівне1

Корнійчук Павло Миколайович (27.04.1993-22.04.2022)