Крохмалюк Тарас народився у селі Пустомити Рівненського району (до 2021 р. – Гощанського району). Навчався в Малятинській школі, після закінчення якої поступив у Рівненській професійний ліцей за спеціальністю токар- фрезеровщик. Після завершення навчання проходив строкову військову службу.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, Тарас був призваний на військову службу під час мобілізації.

Загинув Тарас 2 листопада 2022 року під час артилерійського обстрілу поблизу міста Бахмута Донецької області.

Поховали Героя 9 листопада 2022 року на кладовищі в с. Мощони Рівненського району.

У загиблого залишилися батьки, сестра, дружина та донька.

Публікації про Крохмалюка Т.

Війна знову принесла в нашу громаду сумну звістку.

2 листопада проклята війна забрала життя ще одного жителя нашої громади – справжнього Героя, відважного воїна Крохмалюка Тараса з села Пустомити.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Тараса. Глибоко сумуємо разом з родиною.

Про час та дату поховання буде повідомлено пізніше.

Вічна слава та пам’ять герою…

Сьогодні, у великій пошані і скорботі, провели в останню дорогу  ще одного новітнього Героя, Захисника України -Тараса Крохмалюка.

Йому було лише 25… Тарас народився у селі Пустомити. Навчався у Малятинській школі, після закінчення поступив у Рівненській професійний ліцей за спеціальністю токар- фрезеровщик. Після завершення навчання проходив строкову військову службу.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, Тарас був призваний на військову службу під час мобілізації.

Загинув Тарас 2 листопада під час артилерійського обстрілу поблизу міста Бахмут Донецької області. Будучи вірний військовій присязі, виявив стійкість та мужність у бою за нашу Батьківщину.

Найкращий чоловік, син, брат…Звитяжний воїн та відданий патріот рідної землі, стриманий у своїх словах але такий щирий у своїх вчинках, надійний та скромний, доброзичливий та життєрадісний – саме таким Тарас назавжди залишиться у нашій пам’яті.

На колінах, «живим коридором», обабіч дороги з квітами, державною символікою та сльозами на обличчі , тіло загиблого воїна проводжали односельчани та жителі громади, побратими, духівники та представники влади.

Поховали Героя з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Нехай в мирі спочиває душа Героя, а пам’ять про нього буде вічною…

З Facebook-сторінки Гощанська селищна рада

Список публікацій

На фронті загинув молодий військовий з Гощанщини // Рівне вечірнє

У Рівненському районі попрощалися з двома Героями // Рівненська обласна державна адміністрація

Крохмалюк Тарас Васильович (1997-02.11.2022)