Гузь Роман народився 5 листопада 1994 року в селі Іллін Рівненського району (до 2021 р. – Гощанського району).

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію вільної та незалежної України, став на її захист разом зі своїми двома рідними братами.

Роман загинув 3 жовтня в районі населеного пункту Дробишево Донецької області.

Поховали військовослужбовця 9 жовтня 2022 року в рідному селі Ілліні.

В загиблого залишилися батьки та два брати.

Публікації про Гузя Р.
Було в матері три сини…

Юрій, Олександр, Роман. Три козаки, три сини-красені Вікторії та Віктора Гузів з Ілліна. Вони завжди жили дружно, підтримували й допомагали один одному. Так само монолітно вони практично з перших днів широкомасштабного вторгнення росії на територію вільної та незалежної України стали на її захист.

Що відчувало серце матері, що непокоїло душу батька? Напевно, не було й хвилини з того часу, як діти пішли на війну, аби вони не думали про своїх синів. Щоденно молились Богові, прохали вберегти їхніх кро­винок від ворожої кулі та живими повернути додому. На жаль…

Останній раз Роман Гузь бачив своїх рідних менше місяця тому. Удома пробув усього три дні і 19 вересня знову повернувся до своїх побратимів. Тоді він разом зі своїм старшим братом Юрієм навідався додому, аби провідати Сашка – середнього брата. Під час виконання бойового завдання той зазнав важких поранень і потребував лікування.

Важко говорити й писати про це, але практично кожен мешканець Гощанщини, який загинув на цій страшній війні, відчував неминуче. Про те, що не повернеться додому, говорив своїм друзям і Роман Гузь під час останнього візиту додому. Відчував? Можливо, адже не просто так він просив рідну матір забрати його додому, якщо з ним щось станеться. Не чекати, коли привезуть його бездиханне тіло, а приїхати й забрати.

Прохання сина Вікторія Гузь виконала. Після важкої процедури упізнання жінка забрала його тіло додому.

Живим коридором пошани зустрічали рідні, близькі, друзі, волонтери, побратими та мешканці Гощанської і Бабинської громад героя Романа Вікторовича Гузя, який загинув 3 жовтня поблизу населеного пункту Дробишева Донецької області. Йому було 27, а 5 листопада мало б виповнитись 28 років. Попереду – ціле життя, яке обірвала навіки російська куля.

Море квітів, живий коридор, державні прапори, невимовний жаль та пекучий біль в серцях усіх, хто прийшли попрощатись з героєм і провести його в останню дорогу до війська небесного. Поміж ними й брат Олександр, який нині проходить реабілітацію після важного порання. Не зміг попрощатись з найменшим братом Романом Юрій, який боронить Україну від російських окупантів у найгарячішій точці фронту.

З усіма почестями поховали Романа в рідному Ілліні під залпи почесної варти та звуки Державного гімну України.

Красивий, сильний, працьовитий та відданий син України – саме таким залишиться в нашій пам’яті Роман.

Низький уклін тобі, захиснику! Ми всі в неоплатному боргу перед всіма нашими героями-захисниками. Вічна слава і пам’ять героям!

Ірина ПОВАР.

Море квітів, «живий коридор» на узбіччях вулиць, українські прапори, невимовний жаль та пекучий біль. Словами важко загоїти у серці болючу рану втрати.

Сьогодні в останню дорогу провели загиблого Героя – Гузя Романа Вікторовича, уродженця села Іллін.

Йому було 27, попереду – ціле життя, мрії, плани, які перекреслила цинічна, підла та безжальна війна російської федерації проти України…

Роман загинув 3 жовтня в районі населеного пункту Дробишево Донецької області.

Красивий, сильний, чесний, розумний, працьовитий та відданий своїй Батьківщині – саме таким залишиться в нашій пам’яті Роман.

Героя, який віддав своє життя за Україну, живим коридором пошани зустрічали рідні, близькі, друзі, волонтери, побратими та жителі Гощанської та Бабинської громади.

Поховали Романа з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн у виконанні військового оркестру.

Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Низький уклін Захиснику, перед яким ми всі в неоплатному боргу.

Герої не вмирають! Слава Герою!

З Facebook-сторінки Гощанська селищна рада

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 13 жовт. – С. 9.

Повар І. Було в матері три сини… / І. Повар // Рідний край. – 2022. – 12 жовт. – С. 2.

На фронті загинув воїн із Гощанщини // Район.Рівне

У Гощанській селищній раді попрощалися із Захисником України Романом Гузем // Рівненська районна державна адміністрація

Гузь Роман Вікторович (05.11.1994-03.10.2022)