Курочкін В’ячеслав Борисович народився …..1972 року. Він – випускник Дубенського СПТУ (1989 -1990), навчався за професією “Електромонтер по ремонту та обслуговуванню обладнання, слюсар- ремонтник”.

Військовий офіцер В’ячеслав Курочкін героїчно загинув під час ведення бою з російськими окупантами 24 березня 2022 року поблизу населеного пункту Мирне Запорізької області.

Публікації

Спогади про випускника Дубенського ліцею №3:

«Пам’ятатимемо доброю, розумною, щирою Людиною», – зазначається у повідомленні навчального закладу.

У Дубні попрощались із Героєм В’ячеславом Курочкіним.

На Дубенщині  попрощалися із земляком, загиблим у боях за Україну.

У Дубні попрощались із Героєм В’ячеславом Курочкіним. Наш земляк загинув 24 березня під час ведення бою з російськими окупантами поблизу населеного пункту Мирне Запорізької області.
На майдані Незалежності відбулась панахида, яку відслужили священники Православної церкви України на чолі з благочинним о.Василем Лозинським.
Попереду в нього мало бути життя, але В’ячеслав героїчно став на захист рідної землі, намагаючись зупинити орків, і загинув за мирне небо над Україною.
Господь забирає кращих.
Щиро співчуваємо рідним і близьким В’ячеслава. Він є і завжди буде з нами як приклад справжнього героїзму і мужності. Герої не вмирають, вони  стають Янголами-Охоронцями!
Світла пам’ять та вічна слава нашому Герою.
Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за Україну.

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 7 квіт. – С. 5.

Про загиблих краян у російсько-українській війні, зокрема, дубенчанина В’ячеслава Курочкіна.

 Дубенчани попрощались із Героєм [, військовим офіцером В’ячеславом Борисовичем Курочкіним], який віддав життя у боротьбі за Україну [24 березня 2022 року поблизу населеного пункту Мирне Запорізької області] // Замок. – 2022. – 7 квіт. – С. 2.

 Загиблі захисники України, котрих поховали на Дубенщині від початку війни // Скриня. – 2022.  – 7 квіт. – С. 7.

Коротка інформація про захисників з Дубенщини, які загинули в російсько-українській війні, зокрема, В’ячеслава Борисовича Курочкіна.

 Мащенко П. Попрощалися [на Дубенщині] з героїчно полеглими захисниками України [- Вадимом Лубенцем з села Молодаво Перше, дубенчанином Андрієм Васильовичем Хижняком, дубенчанином В’ячеславом Курочкіним та Павлом Довганюком з Нової Митниці Крупецької тергромади] / П. Мащенко // Дзеркало плюс : (Дубно). – 2022. – 7 квіт. – С. 2.

 

Курочкін В’ячеслав Борисович (??.1972-24.03.2022)