Савчук Василь Леонідович народився 1 січня 1971 року в с. Головниця Корецького, нині    Рівненського району  Рівненської області. В 1978 році пішов в школу, а в 1986 році закінчив Даничівську восьмирічну школу. В 1988 році закінчив повний курс Корецького професійно-технічного училища із строком навчання 2 роки за професією тракторист-машиніст широкого профілю, слюсар другого розряду. У 1989 році закінчив Корецьку вечірню середню загальноосвітню школу, здобув середню освіту .

В 1988 році був прийнятий на роботу Користівського цукрорадгоспу Корецького цукрокомбінату помічником комбайнера с. Даничів.   В 1989 році був звільнений в зв`язку з призовом в Армію. З 1989 – 1991 роки служив в Збройних Силах України. В 1991 році працював на Рівненському заводі високовольтної апаратури. В 1993 році став  членом колгоспу «Батьківщина» с. Даничів, працював    трактористом. В 1993 році одружився з Ревко Тетяною Вадимівною. Виховували двох синів.

16 березня 2022 року призвали на військову  службу в зв`язку з повномасштабним російським  вторгненням  на територію України. Василь був дуже хорошою людиною і недарма мав позивний «Добряк».

20.06.2022 року під час виконання бойового завдання  з виявлення та знищення сил противника за  3 км. від населеного пункту Мирна Долина Попасненського району Луганської області отримав поранення не сумісне  з життям.

  Василю Савчуку виповнився 51 рік. Поховали Героя на місцевому кладовищі.
 Публікації про Савчука В.

 

У Даничеві  прощалися  із Василем Савчуком

 

У Даничеві 24 червня в останню путь провели загиблого захисника Василя САВЧУКА, який загинув на Луганщині 20 червня.
Дорогу від домівки до храму встелили квітами, все село – від старого до малого, прийшло попрощатися із військовим.
Чин поховання у Свято-Параскевському храмі звершив благочинний протоієрей Ярослав ВОЯТ у співслужінні настоятеля отця Олександра НОВАКА та духовенства.
«Найбільша заповідь – любити Господа всім серцем своїм. А друга заповідь подібна до першої – любити ближнього, як самого себе. Господь говорить, що той, хто не любить ближнього, той не любить Бога. І сьогодні, коли ми прощаємось з новопреставленим воїном, ми розуміємо, що він любив ближніх, бо кожен наш воїн захищає нас. Василь був дуже хорошою людиною і недарма мав позивний «Добряк».
Він був душею компанії, кожному, кому міг, він допомагав, немало трудився і біля нашого храму. Ми знали, що там, де Василь – весело й затишно, там, де Василь – усе буде зроблено. Сьогодні ми повинні молитися, щоб Господь прийняв його душу разом з праведними, і просити Бога, щоб зберіг усіх тих наших хлопців, які на передовій, – зазначив отець Олександр.
 де уже спочивають його батьки, брат та сестра. У січні Василю Савчуку виповнився 51 рік. Люблячого чоловіка і батька втратили дружина і діти.
Схиляємо голови в скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Нехай опіка Всевишнього і слова підтримки допоможуть перенести родинне горе. Хай же Всемилостивий Господь прийме його душу, простить гріхи вільні і невільні і по милості Своїй за його подвиг дарує Царство Небесне.
Корецька міська рада facebook.
Небесне військо поповнюється новим Героєм: 20 червня в боях за суверенність та незалежність України безжалісно вбитий російськими окупантами корчанин, житель с.Даничів – Савчук Василь Леонідович, 1971 року народження. Простий господар, батько двох дітей, вірний чоловік та люблячий син покинув рідний дім, взяв до рук зброю і пішов виганяти загарбників. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким,  молимося за спокій душі. Не пробачимо ворогу втрат – кращих синів української землі! Вічна слава Герою України! Зустрічати будемо сьогодні, про час і місце проведення прощання буде повідомлено окремо, – йдеться на фейбук-сторінці Корецької міської ради. 

 Список публікацій

Без батька залишилось двоє дітей: Рівненщина втратила ще одного Героя // Рівняни

Захищаючи Україну, загинув батько двох дітей з Кореччини // Рівне Вечірнє

Захищаючи Україну, загинув батько двох дітей з Рівненщини. ФОТО // Волинь infa

Савчук Василь Леонідович (01.01.1971 -20.06.2020)