Анатолій Миколайович Лебідь народився 27 серпня 1978 року в місті Рівне. Військовослужбовець. Старший прапорщик 55-ої окремої бригади зв’язку, проходив військову службу у військовій частині А1671.

За повідомленням прес-центру оперативного командування «Північ», Анатолій загинув 19 березня 2015 року в результаті необережного поводження зі зброєю під час виконання службових обов’язків у Сумській області. Cтаршому прапорщику було 36 років.

В нього залишилися дружина та двоє дітей.

25 березня 2015 року Анатолія поховали на Дубенщині  у селі Олибів.

Згідно рішення Рівненської міської ради № 5756 від 17 вересня 2015 р. Лебідю Анатолію Миколайовичу було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне».

 

 

 

Публікації про Лебедя А. М.
Загиблого солдата Анатолія Лебедя цими вихідними поховали на Дубенщині

Cтаршому прапорщику було 36 років. У прес-службі оперативного командування “Північ” спростовують інформацію, поширену на одному з центральних телеканалів, про доведення військового до самогубства через тривале перебування на службі. Тут повідомляють, що Анатолій Лебідь загинув у результаті необережного поводження зі зброєю під час виконання службових обов’язків. Однак, де це відбулося, військові не розголошують, лише кажуть, що трапилося це не в зоні бойових дій. Відомо, що в Анатолія Лебедя залишилися дружина та двоє дітей.

Віктор Шубец, прес-офіцер ОК “Північ”: “Командування 55-ої окремої бригади зв’язку офіційно повідомляє, що старший прапорщик Лебідь Анатолій Миколайович загинув у результаті необережного поводження зі зброєю під час виконання службових обов’язків. Ротація підрозділу, в складі якого виконував завдання прапорщик Лебідь Анатолій, відбулася сьогодні. Це був плановий захід, і він про це знав завчасно. Командування військової частини розцінює поширення недостовірної інформації як дискредитацію військової частини та ЗСУ в цілому.

Тетяна Климчук

 

Подробиці загибелі прапорщика з Рівненщини
Командування військової частини офіційно розповідає про подробиці загибелі прапорщика Лебідь Анатолія Миколайовича.

Як повідомляє командування військової частини А1671, старший прапорщик Лебідь Анатолій Миколайович загинув у результаті необережного поводження зі зброєю під час виконання службових обов’язків.

Домисли деяких засобів масової інформації України щодо самогубства військовослужбовця чи доведення його до самогубства не відповідають дійсності. За даним фактом призначене спеціальне розслідування, що триває й нині.

Командування військової частини розцінює безпідставні звинувачення, як чергову спробу дискредитації командира військової частини та військовослужбовців Збройних сил України для розхитування і так нестійкої ситуації в суспільстві та підриву довіри до Збройних сил України.

До офіційних представників військової частини жоден із представників засобів масової інформації за коментарями не звертався.

За матеріалами прес-центру оперативного командування «Північ»

 

 

Пам’ятаймо героїв Дубенщини

19 березня [2016 р.] минув рік з дня смерті Анатолія Лебедя, старшого прапорщика, учасника АТО, почесного жителя міста Рівне. 18 березня голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк та Сатиївський сільський голова Лариса Крупко відвідали батьків Анатолія, які живуть у с. Олибів та поклали квіти до могили Героя України.

За повідомленням прес-служби Дубенської РДА.

 

Список публікацій

Герус В. Рівне на колінах прощалося з героями АТО / В. Герус // Сім днів. – 2015. – 26 берез. – C. 3

Рівняни на колінах прощалися з героями АТО  // Вісті Рівненщини. – 2015. – №12/27 берез./. – C. 3

Кравець А. Ангели, мечі чи курган? Яким буде меморіал [героям “Небесної сотні” та загиблим воїнам в АТО] – скажуть рівняни / А. Кравець // Рівне вечірнє. – 2015. – 16 лип. – C. 4

Місто [Рівне] тепер має 16 нових Почесних громадян // Сім днів. – 2015. – № 39 /24 верес./. – C. 2

Мошняга Л. Їх слава знайшла після смерті / Л. Мошняга // Сім днів. – 2015. – 15 жовт. – С. 1, 2

У центрі Рівного – 19 Героїв АТО та Майдану // ОГО. – 2015. – 22 жовт. – С. 11

Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Рівного” : рішення Рівненської міської ради №5756 від 17 вересня 2015 р. // Сім днів. – 2015. – 1 жовт. – C. 18

В зоні АТО загинули три рівнянина // Рівне 1 : телебачення

Вирішується питання транспортування тіл трьох загиблих в АТО рівнян // Вісник +К

Лебідь застрелився випадково // Рівне вечірнє

Подробиці загибелі прапорщика з Рівненщини // ОГО

Військовий з Рівненщини Анатолій Лебідь загинув через необережне поводження зі зброєю [Відео] // Сфера ТВ

Загиблого солдата Анатолія Лебедя цими вихідними вже поховали на Дубенщині (ВІДЕО) // РТБ : телебачення

Рівняни прощалися зі своїми героями, які загинули в АТО (ВІДЕО) // Сфера ТВ

Пам’ятаймо героїв Дубенщини // Наше дзеркало

Лебідь Анатолій Миколайович  // ЦБС м. Рівне

Лебідь Анатолій Миколайович // Вікіпедія : вільна енциклопедія

Лебідь Анатолій Миколайович (27.08.1978 – 9.03.2015)